J1 League - Japan
subota, 02.09.2023
05:00
05:00

Sapporo

G-Osaka
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Saporo |
| Gosti: | Suita |
| Udaljenost: | 1 051.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Sapporo Dome |
| Kapacitet: | 41 484 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 05:00 (13:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 4.20 | 3.10 | 12 | 1.36 | 1.80 | |||
| 38% | 24% | 38% | 1.22 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.48 | 2.60 | 2.20 | 1.62 | ||||||
| 82% | 18% | 63% | 37% | 39% | 61% |
Poslednji 12 susret
| 2023-03-18 | G-Osaka | 2 - 2 | Sapporo |
| 2022-06-26 | Sapporo | 1 - 0 | G-Osaka |
| 2022-05-04 | G-Osaka | 0 - 0 | Sapporo |
| 2021-10-02 | G-Osaka | 1 - 5 | Sapporo |
| 2021-07-30 | Sapporo | 0 - 2 | G-Osaka |
| 2020-10-31 | G-Osaka | 2 - 1 | Sapporo |
| 2020-09-19 | Sapporo | 0 - 1 | G-Osaka |
| 2019-10-13 | Sapporo | 1 - 0 | G-Osaka |
| 2019-10-09 | G-Osaka | 2 - 1 | Sapporo |
| 2019-10-04 | G-Osaka | 5 - 0 | Sapporo |
| 2019-05-25 | Sapporo | 0 - 0 | G-Osaka |
| 2018-08-15 | G-Osaka | 1 - 1 | Sapporo |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 58% | 42% | 25% |
Sapporo poslednji 12 mečevi
| 2023-08-26 | Kawasaki F. | 2 - 2 | Sapporo |
| 2023-08-19 | Kyoto | 3 - 0 | Sapporo |
| 2023-08-12 | Sapporo | 1 - 1 | Sagan Tosu |
| 2023-08-06 | Kashima | 3 - 0 | Sapporo |
| 2023-08-02 | Kashiwa | 1 - 0 | Sapporo |
| 2023-07-15 | Sapporo | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2023-07-08 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Sapporo |
| 2023-07-01 | Kobe | 1 - 1 | Sapporo |
| 2023-06-24 | Sapporo | 1 - 4 | C-Osaka |
| 2023-06-18 | Sapporo | 2 - 3 | Iwata |
| 2023-06-10 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Sapporo |
| 2023-06-07 | Sapporo | 3 - 0 | SC Sagamihara |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 7 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 58% | 25% |
G-Osaka poslednji 12 mečevi
| 2023-08-26 | Sagan Tosu | 1 - 1 | G-Osaka |
| 2023-08-19 | G-Osaka | 2 - 1 | Shonan |
| 2023-08-12 | Yokohama M. | 2 - 1 | G-Osaka |
| 2023-08-06 | Kawasaki F. | 3 - 4 | G-Osaka |
| 2023-07-22 | G-Osaka | 0 - 1 | Celtic |
| 2023-07-16 | G-Osaka | 3 - 1 | Kashiwa |
| 2023-07-08 | G-Osaka | 1 - 0 | Kyoto |
| 2023-07-01 | Yokohama | 0 - 0 | G-Osaka |
| 2023-06-24 | G-Osaka | 2 - 1 | Kashima |
| 2023-06-18 | C-Osaka | 0 - 1 | G-Osaka |
| 2023-06-11 | G-Osaka | 3 - 1 | Tokyo |
| 2023-06-03 | Avispa Fukuoka | 1 - 2 | G-Osaka |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 7 | 3 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 58% | 25% |
Tabela J1 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yokohama M. | 25 | +19 | 50 |
| 2 | Kobe | 25 | +24 | 49 |
| 3 | Nagoya | 25 | +9 | 45 |
| 4 | Urawa | 25 | +11 | 44 |
| 5 | Kashima | 25 | +13 | 42 |
| 6 | C-Osaka | 25 | +9 | 42 |
| 7 | Hiroshima | 25 | +4 | 38 |
| 8 | Avispa Fukuoka | 25 | -5 | 35 |
| 9 | Kawasaki F. | 25 | +1 | 33 |
| 10 | Tokyo | 25 | -3 | 33 |
| 11 | G-Osaka | 25 | -7 | 33 |
| 12 | Sagan Tosu | 25 | +1 | 31 |
| 13 | Sapporo | 25 | -5 | 29 |
| 14 | Kyoto | 25 | -5 | 29 |
| 15 | Albirex Niigata | 25 | -9 | 28 |
| 16 | Yokohama | 25 | -24 | 21 |
| 17 | Kashiwa | 25 | -14 | 20 |
| 18 | Shonan | 25 | -19 | 17 |
Hronologija mečeva u ligi
| Sapporo | |
| G-Osaka | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Sapporo | G-Osaka |
|---|---|---|---|
| 1 | Yokohama M. | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 2 | Kobe | 1 - 3 | 4 - 0 |
| 3 | Nagoya | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Urawa | 3 - 1 | |
| 5 | Kashima | 0 - 1 | 4 - 0 |
| 6 | C-Osaka | 1 - 4 | |
| 7 | Hiroshima | ||
| 8 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 9 | Kawasaki F. | 3 - 4 | 3 - 4 |
| 10 | Tokyo | 5 - 1 | |
| 11 | G-Osaka | - | |
| 12 | Sagan Tosu | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 13 | Sapporo | - | |
| 14 | Kyoto | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 15 | Albirex Niigata | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 16 | Yokohama | 0 - 0 | |
| 17 | Kashiwa | 2 - 2 | |
| 18 | Shonan | 4 - 1 |
Pozicija u ligi
| Sapporo | G-Osaka | |
| Pozicija | 13 | 11 |
| Bodovi | 29 | 33 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 16 | 13 |
| Bodovi | 11 | 12 |
Forma u ligi
| Sapporo | G-Osaka | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
8 10 |
9
6 10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
2 6 |
3
3 7 |
Golovi u ligi
| Sapporo | G-Osaka | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
44
49 |
35
42 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
18
20 |
16
28 |
Ukupna statistika za J1 League
| Meč (225) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (584) | |
| Golovi po meču | 2.60 |
| Golovi u domu po meču | 1.40 |
| Golovi u gostima po meču | 1.19 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 54% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 50% |
| Više 3.5 | 27% |
Sapporo sledeći 6 mečevi
| 2023-09-06 | Sapporo | - | Yokohama M. |
| 2023-09-10 | Yokohama M. | - | Sapporo |
| 2023-09-16 | Sapporo | - | Shonan |
| 2023-09-23 | Nagoya | - | Sapporo |
| 2023-09-30 | Sapporo | - | Kashiwa |
| 2023-10-21 | Yokohama M. | - | Sapporo |
G-Osaka sledeći 6 mečevi
| 2023-09-06 | G-Osaka | - | Urawa |
| 2023-09-10 | Urawa | - | G-Osaka |
| 2023-09-17 | G-Osaka | - | Albirex Niigata |
| 2023-09-24 | G-Osaka | - | Urawa |
| 2023-10-01 | Tokyo | - | G-Osaka |
| 2023-10-21 | G-Osaka | - | Nagoya |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 4.20 | 3.10 |
| Verovatnoća | 38% | 24% | 38% |
| 12 @ 1.22 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 1.80 |
| Verovatnoća | 49% | 51% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 5.50 | |
| Verovatnoća | 82% | 18% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.48 | 2.60 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Više 2.5 @ 1.48 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.20 | 1.62 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Manje 3.5 @ 1.62 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 2.63 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Da @ 1.44 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-02 04:03. Moguće su trenutne promene!