Ligue 3 - Francuska
petak, 20.01.2023
18:30
18:30

Concarneau

Dunkerque
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Concarneau |
| Gosti: | Dunkirk |
| Udaljenost: | 574.7 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:30 (19:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.83 | 3.20 | 3.80 | 1 | 1.23 | 1.85 | |||
| 48% | 20% | 32% | 1.83 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 2.87 | 2.10 | 1.65 | 3.70 | 1.24 | ||||||
| 69% | 31% | 43% | 57% | 25% | 75% |
Poslednji 8 susret
| 2022-08-19 | Dunkerque | 0 - 1 | Concarneau |
| 2019-11-01 | Dunkerque | 2 - 0 | Concarneau |
| 2019-01-11 | Dunkerque | 3 - 0 | Concarneau |
| 2018-08-11 | Concarneau | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2018-03-09 | Concarneau | 2 - 1 | Dunkerque |
| 2017-09-29 | Dunkerque | 2 - 0 | Concarneau |
| 2017-03-25 | Dunkerque | 3 - 0 | Concarneau |
| 2016-10-15 | Concarneau | 1 - 3 | Dunkerque |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 5 | 7 | 5 | 1 | |
| 38% | 0% | 62% | 88% | 62% | 12% |
Concarneau poslednji 12 mečevi
| 2023-01-16 | Bourg Peronnas | 3 - 2 | Concarneau |
| 2022-12-16 | Concarneau | 0 - 0 | Le Puy Foot 43 |
| 2022-12-12 | Martigues | 2 - 0 | Concarneau |
| 2022-12-02 | Concarneau | 3 - 1 | Avranches |
| 2022-11-25 | Paris 13 Atl. | 1 - 1 | Concarneau |
| 2022-11-11 | Concarneau | 0 - 0 | Red Star |
| 2022-11-04 | Sedan | 1 - 3 | Concarneau |
| 2022-10-29 | Vannes | 1 - 1 | Concarneau |
| 2022-10-21 | Concarneau | 4 - 1 | Villefranche |
| 2022-10-16 | Concarneau | 2 - 0 | Stade Briochin |
| 2022-10-12 | Stade Briochin | 1 - 2 | Concarneau |
| 2022-10-03 | Concarneau | 2 - 0 | Chateauroux |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 5 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 42% | 33% |
Dunkerque poslednji 12 mečevi
| 2023-01-13 | Orleans | 0 - 0 | Dunkerque |
| 2023-01-08 | Dunkerque | 2 - 2 | Auxerre |
| 2022-12-09 | Le Puy Foot 43 | 0 - 1 | Dunkerque |
| 2022-12-02 | Dunkerque | 0 - 1 | Martigues |
| 2022-11-25 | Avranches | 3 - 4 | Dunkerque |
| 2022-11-11 | Dunkerque | 0 - 0 | Paris 13 Atl. |
| 2022-11-07 | Red Star | 4 - 2 | Dunkerque |
| 2022-10-21 | Dunkerque | 1 - 3 | Sedan |
| 2022-10-12 | Villefranche | 0 - 2 | Dunkerque |
| 2022-09-30 | Dunkerque | 1 - 0 | Stade Briochin |
| 2022-09-26 | Chateauroux | 1 - 0 | Dunkerque |
| 2022-09-16 | Dunkerque | 3 - 0 | Cholet |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 6 | 5 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 50% | 42% | 33% |
Tabela Ligue 3
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Martigues | 17 | +9 | 32 |
| 2 | Versailles 78 | 17 | +8 | 32 |
| 3 | Red Star | 17 | +15 | 31 |
| 4 | Concarneau | 17 | +10 | 30 |
| 5 | Dunkerque | 16 | +5 | 26 |
| 6 | Cholet | 17 | +2 | 25 |
| 7 | Le Mans | 17 | +13 | 24 |
| 8 | Sedan | 17 | -4 | 24 |
| 9 | Bourg Peronnas | 16 | 0 | 23 |
| 10 | Orleans | 17 | +2 | 20 |
| 11 | Avranches | 17 | -4 | 20 |
| 12 | Nancy | 17 | -3 | 19 |
| 13 | Villefranche | 17 | -4 | 19 |
| 14 | Chateauroux | 17 | -8 | 18 |
| 15 | Paris 13 Atl. | 17 | -4 | 16 |
| 16 | Le Puy Foot 43 | 17 | -9 | 16 |
| 17 | Stade Briochin | 17 | -6 | 14 |
| 18 | Bastia-Borgo | 17 | -22 | 10 |
Hronologija mečeva u ligi
| Concarneau | |
| Dunkerque | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Concarneau | Dunkerque |
|---|---|---|---|
| 1 | Martigues | ||
| 2 | Versailles 78 | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Red Star | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 4 | Concarneau | - | |
| 5 | Dunkerque | - | |
| 6 | Cholet | ||
| 7 | Le Mans | 1 - 0 | |
| 8 | Sedan | ||
| 9 | Bourg Peronnas | ||
| 10 | Orleans | 0 - 3* | 0 - 0 |
| 11 | Avranches | 3 - 1 | 3 - 4 |
| 12 | Nancy | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 13 | Villefranche | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 14 | Chateauroux | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Paris 13 Atl. | ||
| 16 | Le Puy Foot 43 | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 17 | Stade Briochin | ||
| 18 | Bastia-Borgo |
Pozicija u ligi
| Concarneau | Dunkerque | |
| Pozicija | 4 | 5 |
| Bodovi | 30 | 26 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 4 | 5 |
| Bodovi | 17 | 13 |
Forma u ligi
| Concarneau | Dunkerque | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
4 4 |
8
2 6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
2 2 |
4
1 3 |
Golovi u ligi
| Concarneau | Dunkerque | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
19 |
21
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
15
8 |
11
11 |
Ukupna statistika za Ligue 3
| Meč (152) | |
| Pobeda u domu | 36% |
| Nerešeno | 36% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (371) | |
| Golovi po meču | 2.44 |
| Golovi u domu po meču | 1.30 |
| Golovi u gostima po meču | 1.14 |
| Domaći tim je postigao gol u | 74% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 69% |
| Oba Tima Pogađaju | 53% |
| Više 1.5 | 74% |
| Više 2.5 | 41% |
| Više 3.5 | 23% |
Concarneau sledeći 6 mečevi
| 2023-02-06 | Le Mans | - | Concarneau |
| 2023-02-13 | Nancy | - | Concarneau |
| 2023-02-17 | Concarneau | - | Bastia-Borgo |
| 2023-02-27 | Versailles 78 | - | Concarneau |
| 2023-03-03 | Concarneau | - | Cholet |
| 2023-03-10 | Chateauroux | - | Concarneau |
Dunkerque sledeći 6 mečevi
| 2023-01-27 | Dunkerque | - | Bourg Peronnas |
| 2023-02-03 | Dunkerque | - | Nancy |
| 2023-02-10 | Bastia-Borgo | - | Dunkerque |
| 2023-02-17 | Dunkerque | - | Versailles 78 |
| 2023-02-24 | Cholet | - | Dunkerque |
| 2023-03-03 | Dunkerque | - | Chateauroux |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 3.20 | 3.80 |
| Verovatnoća | 48% | 20% | 32% |
| 1 @ 1.83 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.23 | 1.85 |
| Verovatnoća | 60% | 40% |
| 1X @ 1.23 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 2.87 | |
| Verovatnoća | 69% | 31% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.65 | |
| Verovatnoća | 43% | 57% | |
| Manje 2.5 @ 1.65 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.70 | 1.24 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Manje 3.5 @ 1.24 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.93 | 1.75 | |
| Verovatnoća | 45% | 55% | |
| Ne @ 1.75 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-01-20 16:06. Moguće su trenutne promene!