Ligue 2 - Francuska
subota, 02.09.2023
18:00
18:00

Concarneau

Annecy
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Concarneau |
| Gosti: | Annecy |
| Udaljenost: | 792.9 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.30 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.62 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.33 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.67 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 60% | 40% | 37% | 63% | 14% | 86% |
Poslednji 4 susret
| 2022-01-24 | Annecy | 0 - 0 | Concarneau |
| 2021-08-20 | Concarneau | 2 - 1 | Annecy |
| 2021-02-23 | Concarneau | 0 - 0 | Annecy |
| 2020-12-15 | Annecy | 2 - 4 | Concarneau |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | |
| 50% | 50% | 0% | 50% | 50% | 25% |
Concarneau poslednji 12 mečevi
| 2023-08-26 | Paris FC | 3 - 0 | Concarneau |
| 2023-08-19 | Concarneau | 0 - 2 | Caen |
| 2023-08-14 | Bordeaux | 1 - 0 | Concarneau |
| 2023-08-06 | Concarneau | 7 - 0 | Vannes |
| 2023-08-05 | Concarneau | 0 - 0 | Bastia |
| 2023-07-29 | Avranches | 1 - 1 | Concarneau |
| 2023-07-22 | Brest | 2 - 1 | Concarneau |
| 2023-07-19 | Rennes | 1 - 1 | Concarneau |
| 2023-07-15 | Concarneau | 3 - 3 | Lorient |
| 2023-05-26 | Orleans | 1 - 2 | Concarneau |
| 2023-05-19 | Concarneau | 3 - 2 | Bourg Peronnas |
| 2023-05-12 | Le Puy Foot 43 | 2 - 1 | Concarneau |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 25% |
Annecy poslednji 12 mečevi
| 2023-08-28 | Annecy | 1 - 1 | St. Etienne |
| 2023-08-19 | Annecy | 3 - 0 | Dunkerque |
| 2023-08-12 | Angers | 0 - 0 | Annecy |
| 2023-08-05 | Annecy | 1 - 4 | Guingamp |
| 2023-07-29 | Dijon | 4 - 1 | Annecy |
| 2023-07-26 | Annecy | 2 - 3 | St. Etienne |
| 2023-07-14 | Yverdon-Sport | 1 - 4 | Annecy |
| 2023-06-02 | Paris FC | 1 - 0 | Annecy |
| 2023-05-26 | Annecy | 1 - 0 | Bordeaux |
| 2023-05-20 | Niort | 2 - 2 | Annecy |
| 2023-05-15 | Annecy | 1 - 0 | Le Havre |
| 2023-05-06 | Annecy | 1 - 1 | Dijon |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 6 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 42% |
Tabela Ligue 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Caen | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Amiens | 4 | +1 | 9 |
| 3 | Grenoble | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Guingamp | 4 | +6 | 7 |
| 5 | Laval | 4 | 0 | 7 |
| 6 | Bastia | 4 | +3 | 6 |
| 7 | Bordeaux | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Pau | 4 | -1 | 6 |
| 9 | Auxerre | 4 | +2 | 5 |
| 10 | Troyes | 4 | +1 | 5 |
| 11 | Annecy | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Angers | 4 | 0 | 5 |
| 13 | AC Ajaccio | 4 | -2 | 5 |
| 14 | St. Etienne | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Rodez | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Dunkerque | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Valenciennes | 4 | -5 | 4 |
| 18 | Paris FC | 4 | -3 | 3 |
| 19 | Quevilly Rouen | 4 | -3 | 1 |
| 20 | Concarneau | 4 | -6 | 1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Concarneau | |
| Annecy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Concarneau | Annecy |
|---|---|---|---|
| 1 | Caen | 0 - 2 | |
| 2 | Amiens | ||
| 3 | Grenoble | ||
| 4 | Guingamp | ||
| 5 | Laval | ||
| 6 | Bastia | 0 - 0 | |
| 7 | Bordeaux | ||
| 8 | Pau | ||
| 9 | Auxerre | ||
| 10 | Troyes | ||
| 11 | Annecy | - | |
| 12 | Angers | 0 - 0 | |
| 13 | AC Ajaccio | ||
| 14 | St. Etienne | ||
| 15 | Rodez | ||
| 16 | Dunkerque | ||
| 17 | Valenciennes | ||
| 18 | Paris FC | ||
| 19 | Quevilly Rouen | ||
| 20 | Concarneau | - |
Pozicija u ligi
| Concarneau | Annecy | |
| Pozicija | 20 | 11 |
| Bodovi | 1 | 5 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 19 | 11 |
| Bodovi | 1 | 1 |
Forma u ligi
| Concarneau | Annecy | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 3 |
1
2 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
1 1 |
0
1 0 |
Golovi u ligi
| Concarneau | Annecy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
6 |
5
5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
2 |
0
0 |
Ukupna statistika za Ligue 2
| Meč (40) | |
| Pobeda u domu | 48% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 25% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (81) | |
| Golovi po meču | 2.03 |
| Golovi u domu po meču | 1.27 |
| Golovi u gostima po meču | 0.75 |
| Domaći tim je postigao gol u | 62% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 48% |
| Oba Tima Pogađaju | 28% |
| Više 1.5 | 58% |
| Više 2.5 | 38% |
| Više 3.5 | 18% |
Concarneau sledeći 6 mečevi
| 2023-09-16 | Quevilly Rouen | - | Concarneau |
| 2023-09-23 | Concarneau | - | St. Etienne |
| 2023-09-26 | Valenciennes | - | Concarneau |
| 2023-09-30 | Angers | - | Concarneau |
| 2023-10-07 | Concarneau | - | Dunkerque |
| 2023-10-21 | Troyes | - | Concarneau |
Annecy sledeći 6 mečevi
| 2023-09-16 | Annecy | - | Troyes |
| 2023-09-23 | Pau | - | Annecy |
| 2023-09-26 | Auxerre | - | Annecy |
| 2023-09-30 | Annecy | - | Paris FC |
| 2023-10-07 | Bastia | - | Annecy |
| 2023-10-21 | Annecy | - | Amiens |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.25 | 3.30 | 3.25 |
| Verovatnoća | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 1.62 |
| Verovatnoća | 60% | 40% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.36 | 3.00 | |
| Verovatnoća | 60% | 40% | |
| Više 1.5 @ 1.36 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.15 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 37% | 63% | |
| Manje 2.5 @ 1.67 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 14% | 86% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 25% | 75% | |
| Ne @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-02 16:04. Moguće su trenutne promene!