Copa Libertadores - Grupna faza
četvrtak, 29.06.2023
23:00
Colo Colo
(Čile)
Dep. Pereira
(Kolumbija)
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Macul (Cil) |
| Gosti: |
Pereira (Kol) |
| Udaljenost: |
4 293.5 km |
| Stadion |
| Stadion: |
David Arellano
(Macul / Cil)
|
| Kapacitet: |
47 000 |
| Dimenzije: |
108 x 68 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
23:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
4.00 |
8.50 |
1 |
|
|
|
1.08 |
2.50 |
| 43% |
34% |
23% |
1.50 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.00 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 72% |
28% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
27% |
73% |
Poslednji 1 susret
|
2023-04-06 |
Dep. Pereira
|
1 - 1 |
Colo Colo
|
Colo Colo poslednji 12 mečevi
|
2023-06-18 |
Colo Colo
|
5 - 4 |
Dep. Cali
|
|
2023-06-07 |
Boca Juniors
|
1 - 0 |
Colo Colo
|
|
2023-05-23 |
Monagas
|
1 - 1 |
Colo Colo
|
|
2023-05-19 |
Colo Colo
|
0 - 1 |
Curico Unido
|
|
2023-05-13 |
U. Espanola
|
1 - 1 |
Colo Colo
|
|
2023-05-10 |
Colo Colo
|
2 - 1 |
A. Italiano
|
|
2023-05-04 |
Colo Colo
|
0 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2023-04-28 |
U. Calera
|
0 - 0 |
Colo Colo
|
|
2023-04-23 |
Colo Colo
|
3 - 1 |
Palestino
|
|
2023-04-20 |
Colo Colo
|
1 - 0 |
Monagas
|
|
2023-04-15 |
U. Catolica
|
0 - 0 |
Colo Colo
|
|
2023-04-06 |
Dep. Pereira
|
1 - 1 |
Colo Colo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
3 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
25% |
17% |
Dep. Pereira poslednji 12 mečevi
|
2023-06-06 |
Monagas
|
1 - 0 |
Dep. Pereira
|
|
2023-05-25 |
Dep. Pereira
|
1 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2023-05-18 |
Dep. Pereira
|
2 - 1 |
Alianza Valledupar
|
|
2023-05-14 |
Junior
|
0 - 0 |
Dep. Pereira
|
|
2023-05-07 |
Dep. Pereira
|
3 - 1 |
Ind. Medellin
|
|
2023-05-05 |
Dep. Pereira
|
2 - 1 |
Monagas
|
|
2023-04-30 |
Inter Bogota
|
2 - 0 |
Dep. Pereira
|
|
2023-04-27 |
Dep. Pereira
|
0 - 0 |
Envigado
|
|
2023-04-25 |
America De Cali
|
2 - 1 |
Dep. Pereira
|
|
2023-04-19 |
Boca Juniors
|
2 - 1 |
Dep. Pereira
|
|
2023-04-16 |
Dep. Pereira
|
2 - 2 |
Santa Fe
|
|
2023-04-12 |
Union Magdalena
|
0 - 3 |
Dep. Pereira
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
2 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
17% |
Tabela Primera División (Čile)
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Cobresal |
15 |
8 |
4 |
3 |
27 |
14 |
+13 |
28 |
| 2 |
Huachipato |
14 |
9 |
1 |
4 |
23 |
13 |
+10 |
28 |
| 3 |
Coquimbo Unido |
15 |
8 |
1 |
6 |
20 |
19 |
+1 |
25 |
| 4 |
U. Catolica |
14 |
6 |
5 |
3 |
28 |
18 |
+10 |
23 |
| 5 |
Colo Colo |
15 |
6 |
5 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
23 |
| 6 |
U. De Chile |
14 |
6 |
5 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
23 |
| 7 |
Everton VM |
15 |
6 |
4 |
5 |
23 |
23 |
0 |
22 |
| 8 |
U. Espanola |
15 |
5 |
6 |
4 |
18 |
13 |
+5 |
21 |
| 9 |
O'Higgins |
15 |
5 |
5 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
20 |
| 10 |
A. Italiano |
15 |
5 |
4 |
6 |
22 |
21 |
+1 |
19 |
| 11 |
Palestino |
15 |
5 |
4 |
6 |
21 |
27 |
-6 |
19 |
| 12 |
Nublense |
15 |
5 |
3 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
18 |
| 13 |
U. Calera |
15 |
3 |
8 |
4 |
18 |
20 |
-2 |
17 |
| 14 |
Curico Unido |
15 |
5 |
1 |
9 |
18 |
26 |
-8 |
16 |
| 15 |
Dep. Copiapo |
15 |
3 |
4 |
8 |
13 |
26 |
-13 |
13 |
| 16 |
Dep. Magallanes |
14 |
2 |
2 |
10 |
13 |
24 |
-11 |
8 |
Tabela Primera A (Kolumbija)
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Atl. Nacional |
6 |
3 |
3 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
12 |
| 2 |
Alianza Valledupar |
6 |
2 |
4 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 3 |
Deportivo Pasto |
6 |
1 |
3 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 4 |
Aguilas Doradas |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
11 |
-7 |
2 |
| 1 |
Millonarios |
6 |
4 |
1 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
13 |
| 2 |
America De Cali |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
10 |
| 3 |
Chico |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 4 |
Ind. Medellin |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
8 |
-5 |
2 |
Colo Colo sledeći 6 mečevi
|
2023-07-05 |
Colo Colo
|
- |
U. Calera
|
|
2023-07-09 |
Colo Colo
|
- |
Dep. Copiapo
|
|
2023-07-11 |
Colo Colo
|
- |
America MG
|
|
2023-07-15 |
Colo Colo
|
- |
O'Higgins
|
|
2023-07-18 |
America MG
|
- |
Colo Colo
|
|
2023-07-25 |
Nublense
|
- |
Colo Colo
|
Dep. Pereira sledeći 6 mečevi
|
2023-07-18 |
Dep. Pereira
|
- |
Dep. Cali
|
|
2023-07-23 |
Millonarios
|
- |
Dep. Pereira
|
|
2023-07-26 |
Tigres
|
- |
Dep. Pereira
|
|
2023-07-31 |
Ind. Yumbo
|
- |
Dep. Pereira
|
|
2023-08-03 |
Dep. Pereira
|
- |
Ind. del Valle
|
|
2023-08-06 |
Dep. Pereira
|
- |
Chico
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.50 |
4.00 |
8.50 |
| Verovatnoća |
43% |
34% |
23% |
|
1 @ 1.50 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.08 |
2.50 |
| Verovatnoća |
79% |
21% |
|
1X @ 1.08 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.30 |
3.40 |
| Verovatnoća |
|
72% |
28% |
|
Više 1.5 @ 1.30 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.00 |
1.85 |
| Verovatnoća |
|
47% |
53% |
|
Manje 2.5 @ 1.85 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.40 |
1.30 |
| Verovatnoća |
|
27% |
73% |
|
Manje 3.5 @ 1.30 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
2.10 |
1.67 |
| Verovatnoća |
|
46% |
54% |
|
Ne @ 1.67 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-06-29 20:06. Moguće su trenutne promene!