Pro League - Belgija

nedelja, 01.11.2026
12:30
Cercle Brugge

Cercle Brugge

Antwerp

Antwerp

2 - 1
(0 - 0,  2 - 1)
Informacija
Grad
Domaći: Briž
Gosti: Antwerpen
Udaljenost: 82.1 km
Stadion
Stadion: Jan Breydel
Kapacitet: 29 042
Dimenzije: 105 x 68 m
Fotografije: Google maps (mapa)
Početni čas
Sat: 12:30 (13:30 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.00 3.70 3.40 2 1.30 1.80
18% 16% 66% 3.40 21% 79%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.20 4.33 1.67 2.15 2.63 1.44
82% 18% 69% 31% 42% 58%

Poslednji 12 susret

2026-01-31 Cercle Brugge 0 - 4 Antwerp
2025-10-04 Antwerp 1 - 1 Cercle Brugge
2025-03-01 Cercle Brugge 0 - 0 Antwerp
2024-10-06 Antwerp 3 - 0 Cercle Brugge
2024-05-12 Antwerp 1 - 2 Cercle Brugge
2024-04-21 Cercle Brugge 0 - 1 Antwerp
2023-12-09 Cercle Brugge 1 - 3 Antwerp
2023-07-30 Antwerp 1 - 0 Cercle Brugge
2023-04-09 Antwerp 2 - 1 Cercle Brugge
2022-09-11 Cercle Brugge 0 - 2 Antwerp
2022-04-09 Antwerp 1 - 1 Cercle Brugge
2021-10-31 Cercle Brugge 0 - 1 Antwerp
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 3 8 8 5 2
8% 25% 67% 67% 42% 17%

Cercle Brugge poslednji 12 mečevi

2026-10-25 St. Gilloise 5 - 2 Cercle Brugge
2026-10-16 Sp. Hasselt 1 - 2 Cercle Brugge
2026-10-10 Cercle Brugge 1 - 2 Anderlecht
2026-09-19 Charleroi 3 - 2 Cercle Brugge
2026-09-12 OH Leuven 1 - 1 Cercle Brugge
2026-09-06 Cercle Brugge 0 - 3 Gent
2026-08-29 Cercle Brugge 0 - 1 Lommel
2026-08-23 Club Brugge 1 - 0 Cercle Brugge
2026-08-14 Cercle Brugge 3 - 3 St. Truiden
2026-08-08 St. Liege 2 - 2 Cercle Brugge
2026-07-31 Monaco 2 - 2 Cercle Brugge
2026-07-25 Reims 3 - 0 Cercle Brugge
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
1 4 7 10 9 5
8% 33% 58% 83% 75% 42%

Antwerp poslednji 12 mečevi

2026-10-24 Antwerp 3 - 0 Charleroi
2026-10-17 Heist 0 - 1 Antwerp
2026-10-11 Westerlo 5 - 1 Antwerp
2026-09-20 Antwerp 0 - 2 St. Gilloise
2026-09-13 Club Brugge 3 - 1 Antwerp
2026-09-05 St. Liege 1 - 0 Antwerp
2026-08-30 Antwerp 1 - 4 St. Truiden
2026-08-22 Antwerp 4 - 4 Genk
2026-08-15 Kortrijk 0 - 3 Antwerp
2026-08-09 Antwerp 2 - 1 Beveren
2026-08-02 Leyton Orient 2 - 1 Antwerp
2026-08-01 Millwall 1 - 0 Antwerp
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 1 7 9 8 4
33% 8% 58% 75% 67% 33%
Reklama

Tabela Pro League

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Club Brugge 10 9 0 1 26 8 +18 27
2 St. Gilloise 10 8 2 0 29 7 +22 26
3 Gent 9 8 1 0 19 4 +15 25
4 Charleroi 9 7 0 2 16 10 +6 21
5 Anderlecht 10 6 1 3 13 11 +2 19
6 Genk 10 4 3 3 18 14 +4 15
7 Westerlo 10 4 2 4 25 25 0 14
8 Lommel 9 3 3 3 11 11 0 12
9 St. Liege 10 3 3 4 15 16 -1 12
10 Waregem 10 3 2 5 12 16 -4 11
11 Antwerp 9 3 1 5 15 20 -5 10
12 Beveren 10 3 1 6 13 20 -7 10
13 KV Mechelen 9 2 3 4 10 17 -7 9
14 St. Truiden 9 2 2 5 17 19 -2 8
15 RAAL La Louviere 9 2 1 6 11 18 -7 7
16 OH Leuven 9 1 3 5 8 16 -8 6
17 Kortrijk 9 1 1 7 3 19 -16 4
18 Cercle Brugge 9 0 3 6 11 21 -10 3

Hronologija mečeva u ligi

Cercle Brugge          
Antwerp          
Domaći          
Gosti          

Meč domaći/gosti

P Klub Cercle Brugge Antwerp
1 Club Brugge   3 - 1
2 St. Gilloise    
3 Gent 0 - 3  
4 Charleroi    
5 Anderlecht 1 - 2  
6 Genk    
7 Westerlo   5 - 1
8 Lommel 0 - 1  
9 St. Liege   1 - 0
10 Waregem    
11 Antwerp   -
12 Beveren    
13 KV Mechelen    
14 St. Truiden 3 - 3  
15 RAAL La Louviere    
16 OH Leuven    
17 Kortrijk   0 - 3
18 Cercle Brugge -  

Statistika timova

  Cercle Brugge Antwerp
Pobeda 0 3
Nerešeno 3 1
Gubici 6 5
Dati golovi 11 15
Primljeni golovi 21 20
Prosek dati golovi 1.22 1.67
Prosek primljeni golovi 2.33 2.22
Meč dati golovi 67% 78%
Meč primljeni golovi 100% 78%
Oba Tima Pogađaju 67% 56%
Više 1.5 78% 89%
Više 2.5 67% 78%
Više 3.5 44% 44%
  Domaći Gosti
Pobeda 0 1
Nerešeno 1 0
Gubici 3 3
Dati golovi 4 5
Primljeni golovi 9 9
Prosek dati golovi 1.00 1.25
Prosek primljeni golovi 2.25 2.25
Meč dati golovi 50% 75%
Meč primljeni golovi 100% 75%
Oba Tima Pogađaju 50% 50%
Više 1.5 75% 75%
Više 2.5 75% 75%
Više 3.5 25% 50%

Ukupna statistika za Pro League

Meč   (85)
Pobeda u domu 51%
Nerešeno 19%
Pobeda u gostima 31%
Mečevi odigrani 28%
Golovi   (272)
Golovi po meču 3.20
Golovi u domu po meču 1.86
Golovi u gostima po meču 1.34
Domaći tim je postigao gol u 79%
Gostujući tim je postigao gol u 65%
Oba Tima Pogađaju 47%
Više 1.5 81%
Više 2.5 65%
Više 3.5 38%

Cercle Brugge sledeći 6 mečevi

2026-11-07 RAAL La Louviere - Cercle Brugge
2026-11-20 Cercle Brugge - Westerlo
2026-11-28 Cercle Brugge - KV Mechelen
2026-12-12 Beveren - Cercle Brugge
2026-12-19 Cercle Brugge - Waregem
2026-12-26 Kortrijk - Cercle Brugge

Antwerp sledeći 6 mečevi

2026-11-07 Antwerp - Lommel
2026-11-21 Waregem - Antwerp
2026-11-29 Antwerp - Anderlecht
2026-12-12 RAAL La Louviere - Antwerp
2026-12-18 Antwerp - OH Leuven
2026-12-27 Gent - Antwerp

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.00 3.70 3.40
Verovatnoća 18% 16% 66%
2 @ 3.40
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.30 1.80
Verovatnoća 21% 79%
X2 @ 1.80
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.20 4.33
Verovatnoća   82% 18%
Više 1.5 @ 1.20
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.67 2.15
Verovatnoća   69% 31%
Više 2.5 @ 1.67
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   2.63 1.44
Verovatnoća   42% 58%
Manje 3.5 @ 1.44
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   1.53 2.38
Verovatnoća   56% 44%
Da @ 1.53

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 08:06. Moguće su trenutne promene!