Serie B - Italija
nedelja, 08.11.2026
16:15
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Carrara |
| Gosti: |
Đenova |
| Udaljenost: |
97.6 km |
| Početni čas |
| Sat: |
16:15 (17:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.20 |
2.75 |
1 |
|
|
|
1.40 |
1.50 |
| 52% |
19% |
29% |
2.45 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 83% |
17% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
14% |
86% |
Poslednji 4 susret
|
2026-03-18 |
Carrarese
|
2 - 0 |
Sampdoria
|
|
2025-12-07 |
Sampdoria
|
3 - 2 |
Carrarese
|
|
2025-04-25 |
Carrarese
|
1 - 0 |
Sampdoria
|
|
2024-12-26 |
Sampdoria
|
1 - 1 |
Carrarese
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
1 |
|
3 |
1 |
1 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
25% |
25% |
Carrarese poslednji 12 mečevi
|
2026-11-01 |
Verona
|
3 - 0 |
Carrarese
|
|
2026-10-28 |
Carrarese
|
2 - 1 |
Arezzo
|
|
2026-10-25 |
Palermo
|
2 - 1 |
Carrarese
|
|
2026-10-17 |
Carrarese
|
2 - 1 |
Modena
|
|
2026-10-11 |
Padova
|
0 - 2 |
Carrarese
|
|
2026-09-19 |
Carrarese
|
0 - 1 |
Benevento
|
|
2026-09-12 |
Catanzaro
|
1 - 0 |
Carrarese
|
|
2026-09-05 |
Carrarese
|
0 - 1 |
Empoli
|
|
2026-08-29 |
Ascoli
|
1 - 1 |
Carrarese
|
|
2026-08-22 |
Carrarese
|
1 - 2 |
Mantova
|
|
2026-08-15 |
Torino
|
1 - 0 |
Carrarese
|
|
2026-07-26 |
Napoli
|
2 - 0 |
Carrarese
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
8 |
|
8 |
5 |
0 |
| 25% |
8% |
67% |
|
67% |
42% |
0% |
Sampdoria poslednji 12 mečevi
|
2026-10-31 |
Sampdoria
|
2 - 0 |
Virtus Entella
|
|
2026-10-27 |
Ascoli
|
2 - 0 |
Sampdoria
|
|
2026-10-24 |
Sudtirol
|
1 - 1 |
Sampdoria
|
|
2026-10-18 |
Sampdoria
|
1 - 2 |
Arezzo
|
|
2026-10-09 |
Avellino
|
4 - 1 |
Sampdoria
|
|
2026-09-19 |
Sampdoria
|
2 - 1 |
Catanzaro
|
|
2026-09-13 |
Mantova
|
2 - 0 |
Sampdoria
|
|
2026-09-07 |
Palermo
|
3 - 1 |
Sampdoria
|
|
2026-08-29 |
Sampdoria
|
1 - 2 |
Juve Stabia
|
|
2026-08-23 |
Cesena
|
1 - 1 |
Sampdoria
|
|
2026-08-17 |
Cremonese
|
2 - 0 |
Sampdoria
|
|
2026-08-09 |
Parma
|
0 - 2 |
Sampdoria
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
12 |
5 |
2 |
| 25% |
17% |
58% |
|
100% |
42% |
17% |
Tabela Serie B
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Palermo |
11 |
8 |
3 |
0 |
25 |
13 |
+12 |
27 |
| 2 |
Ascoli |
11 |
5 |
5 |
1 |
17 |
7 |
+10 |
20 |
| 3 |
Modena |
10 |
6 |
2 |
2 |
18 |
10 |
+8 |
20 |
| 4 |
Mantova |
10 |
5 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
18 |
| 5 |
Verona |
10 |
4 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
15 |
| 6 |
Avellino |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
10 |
+5 |
15 |
| 7 |
Benevento |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
Pisa |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 9 |
Sudtirol |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
14 |
| 10 |
Padova |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Cremonese |
10 |
3 |
3 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 12 |
Cesena |
10 |
2 |
6 |
2 |
11 |
14 |
-3 |
12 |
| 13 |
Arezzo |
10 |
3 |
2 |
5 |
9 |
19 |
-10 |
11 |
| 14 |
Virtus Entella |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 15 |
Carrarese |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
13 |
-4 |
10 |
| 16 |
Juve Stabia |
10 |
3 |
4 |
3 |
11 |
11 |
0 |
9 |
| 17 |
Vicenza |
10 |
2 |
3 |
5 |
13 |
20 |
-7 |
9 |
| 18 |
Empoli |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
17 |
-7 |
8 |
| 19 |
Sampdoria |
10 |
2 |
2 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
8 |
| 20 |
Catanzaro |
10 |
1 |
3 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
6 |
Hronologija mečeva u ligi
| Carrarese |
|
| Sampdoria |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Carrarese |
Sampdoria |
| 1 |
Palermo |
|
3 - 1 |
| 2 |
Ascoli |
|
2 - 0 |
| 3 |
Modena |
2 - 1 |
|
| 4 |
Mantova |
1 - 2 |
2 - 0 |
| 5 |
Verona |
|
|
| 6 |
Avellino |
|
4 - 1 |
| 7 |
Benevento |
0 - 1 |
|
| 8 |
Pisa |
|
|
| 9 |
Sudtirol |
|
1 - 1 |
| 10 |
Padova |
|
|
| 11 |
Cremonese |
|
|
| 12 |
Cesena |
|
1 - 1 |
| 13 |
Arezzo |
2 - 1 |
|
| 14 |
Virtus Entella |
|
|
| 15 |
Carrarese |
- |
|
| 16 |
Juve Stabia |
|
|
| 17 |
Vicenza |
|
|
| 18 |
Empoli |
0 - 1 |
|
| 19 |
Sampdoria |
|
- |
| 20 |
Catanzaro |
|
|
Statistika timova
| |
Carrarese |
Sampdoria |
| Pobeda |
3 |
2 |
| Nerešeno |
1 |
2 |
| Gubici |
6 |
6 |
| Dati golovi |
9 |
10 |
| Primljeni golovi |
13 |
18 |
| Prosek dati golovi |
0.90 |
1.00 |
| Prosek primljeni golovi |
1.30 |
1.80 |
| Meč dati golovi |
60% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
90% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
70% |
| Više 1.5 |
70% |
100% |
| Više 2.5 |
50% |
50% |
| Više 3.5 |
0% |
20% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
2 |
0 |
| Nerešeno |
0 |
2 |
| Gubici |
3 |
4 |
| Dati golovi |
5 |
4 |
| Primljeni golovi |
6 |
13 |
| Prosek dati golovi |
1.00 |
0.67 |
| Prosek primljeni golovi |
1.20 |
2.17 |
| Meč dati golovi |
60% |
67% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
67% |
| Više 1.5 |
60% |
100% |
| Više 2.5 |
60% |
33% |
| Više 3.5 |
0% |
33% |
Ukupna statistika za Serie B
| Meč (101) |
| Pobeda u domu |
38% |
| Nerešeno |
31% |
| Pobeda u gostima |
32% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (267) |
| Golovi po meču |
2.64 |
| Golovi u domu po meču |
1.39 |
| Golovi u gostima po meču |
1.26 |
| Domaći tim je postigao gol u |
79% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
77% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
| Više 1.5 |
81% |
| Više 2.5 |
50% |
| Više 3.5 |
24% |
Carrarese sledeći 6 mečevi
|
2026-11-21 |
Carrarese
|
- |
Virtus Entella
|
|
2026-11-24 |
Vicenza
|
- |
Carrarese
|
|
2026-11-28 |
Carrarese
|
- |
Juve Stabia
|
|
2026-12-05 |
Cesena
|
- |
Carrarese
|
|
2026-12-08 |
Carrarese
|
- |
Pisa
|
|
2026-12-12 |
Cremonese
|
- |
Carrarese
|
Sampdoria sledeći 6 mečevi
|
2026-11-21 |
Sampdoria
|
- |
Benevento
|
|
2026-11-24 |
Padova
|
- |
Sampdoria
|
|
2026-11-28 |
Sampdoria
|
- |
Cremonese
|
|
2026-12-05 |
Pisa
|
- |
Sampdoria
|
|
2026-12-08 |
Sampdoria
|
- |
Modena
|
|
2026-12-12 |
Sampdoria
|
- |
Vicenza
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.45 |
3.20 |
2.75 |
| Verovatnoća |
52% |
19% |
29% |
|
1 @ 2.45 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.40 |
1.50 |
| Verovatnoća |
63% |
37% |
|
1X @ 1.40 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.29 |
3.50 |
| Verovatnoća |
|
83% |
17% |
|
Više 1.5 @ 1.29 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.95 |
1.85 |
| Verovatnoća |
|
49% |
51% |
|
Manje 2.5 @ 1.85 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.25 |
1.33 |
| Verovatnoća |
|
14% |
86% |
|
Manje 3.5 @ 1.33 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.70 |
2.05 |
| Verovatnoća |
|
60% |
40% |
|
Da @ 1.70 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!