J2 League - Japan
nedelja, 09.07.2023
10:00
10:00

Blaublitz Akita

Kumamoto
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Akita |
| Gosti: | Kumamoto |
| Udaljenost: | 1 139.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 10:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.10 | 2.38 | X2 | 1.53 | 1.33 | |||
| 30% | 38% | 32% | 1.33 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 65% | 35% | 40% | 60% | 19% | 81% |
Poslednji 3 susret
| 2023-02-26 | Kumamoto | 0 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2022-10-02 | Kumamoto | 1 - 2 | Blaublitz Akita |
| 2022-06-05 | Blaublitz Akita | 2 - 2 | Kumamoto |
Blaublitz Akita poslednji 12 mečevi
| 2023-07-05 | Kofu | 5 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-07-02 | Blaublitz Akita | 1 - 1 | Iwaki FC |
| 2023-06-28 | Shimizu | 0 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-06-24 | Blaublitz Akita | 1 - 3 | Fujieda MYFC |
| 2023-06-11 | Blaublitz Akita | 0 - 0 | Kanazawa |
| 2023-06-07 | Blaublitz Akita | 1 - 2 | Tochigi |
| 2023-06-03 | Iwata | 2 - 0 | Blaublitz Akita |
| 2023-05-28 | Blaublitz Akita | 0 - 0 | Oita |
| 2023-05-21 | M. Yamagata | 2 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-05-17 | Blaublitz Akita | 0 - 1 | Kofu |
| 2023-05-14 | Iwaki FC | 0 - 1 | Blaublitz Akita |
| 2023-05-07 | Blaublitz Akita | 2 - 1 | Tochigi |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 17% |
Kumamoto poslednji 12 mečevi
| 2023-07-05 | Thespa Gunma | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2023-07-02 | Kumamoto | 0 - 1 | Verdy |
| 2023-06-25 | Kumamoto | 0 - 2 | Iwata |
| 2023-06-21 | Kumamoto | 2 - 2 | Ryukyu |
| 2023-06-17 | Fujieda MYFC | 0 - 4 | Kumamoto |
| 2023-06-11 | Kumamoto | 0 - 1 | Shimizu |
| 2023-06-03 | Iwaki FC | 0 - 4 | Kumamoto |
| 2023-05-28 | Kumamoto | 0 - 3 | M. Yamagata |
| 2023-05-21 | Mito | 0 - 3 | Kumamoto |
| 2023-05-17 | Kumamoto | 0 - 1 | Sendai |
| 2023-05-13 | Oita | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2023-05-07 | Kumamoto | 2 - 0 | Kofu |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 42% | 25% |
Tabela J2 League
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 24 | +25 | 53 |
| 2 | Verdy | 24 | +16 | 43 |
| 3 | Oita | 24 | 0 | 42 |
| 4 | Iwata | 24 | +13 | 41 |
| 5 | V-Varen Nagasaki | 24 | +13 | 41 |
| 6 | Kofu | 24 | +11 | 40 |
| 7 | Shimizu | 24 | +26 | 38 |
| 8 | Fujieda MYFC | 24 | -2 | 35 |
| 9 | Okayama | 24 | +6 | 33 |
| 10 | Thespa Gunma | 24 | -1 | 33 |
| 11 | M. Yamagata | 24 | +5 | 32 |
| 12 | Kumamoto | 24 | +7 | 31 |
| 13 | Sendai | 24 | -3 | 31 |
| 14 | Blaublitz Akita | 24 | -7 | 31 |
| 15 | Chiba | 24 | -9 | 28 |
| 16 | Mito | 24 | -14 | 27 |
| 17 | Renofa Yamaguchi | 24 | -18 | 27 |
| 18 | Tokushima | 24 | -10 | 26 |
| 19 | Tochigi | 24 | -5 | 25 |
| 20 | Kanazawa | 24 | -14 | 24 |
| 21 | Iwaki FC | 24 | -18 | 24 |
| 22 | Omiya | 24 | -21 | 17 |
Hronologija mečeva u ligi
| Blaublitz Akita | |
| Kumamoto | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Blaublitz Akita | Kumamoto |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida | 2 - 1 | |
| 2 | Verdy | 3 - 0 | |
| 3 | Oita | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 4 | Iwata | 1 - 1 | |
| 5 | V-Varen Nagasaki | ||
| 6 | Kofu | 0 - 1 | |
| 7 | Shimizu | ||
| 8 | Fujieda MYFC | 1 - 3 | 0 - 4 |
| 9 | Okayama | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Thespa Gunma | 1 - 1 | |
| 11 | M. Yamagata | ||
| 12 | Kumamoto | - | |
| 13 | Sendai | ||
| 14 | Blaublitz Akita | - | |
| 15 | Chiba | 1 - 0 | |
| 16 | Mito | 1 - 1 | 0 - 3 |
| 17 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | 1 - 3 |
| 18 | Tokushima | ||
| 19 | Tochigi | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 20 | Kanazawa | 0 - 0 | |
| 21 | Iwaki FC | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 22 | Omiya | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Blaublitz Akita | Kumamoto | |
| Pozicija | 14 | 12 |
| Bodovi | 31 | 31 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 20 | 8 |
| Bodovi | 13 | 17 |
Forma u ligi
| Blaublitz Akita | Kumamoto | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
8
7 9 |
8
7 9 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
4 4 |
4
5 2 |
Golovi u ligi
| Blaublitz Akita | Kumamoto | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
27 |
32
25 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
10 |
19
10 |
Ukupna statistika za J2 League
| Meč (264) | |
| Pobeda u domu | 42% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 31% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (656) | |
| Golovi po meču | 2.48 |
| Golovi u domu po meču | 1.34 |
| Golovi u gostima po meču | 1.15 |
| Domaći tim je postigao gol u | 72% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 70% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 70% |
| Više 2.5 | 45% |
| Više 3.5 | 22% |
Blaublitz Akita sledeći 6 mečevi
| 2023-07-16 | Blaublitz Akita | - | Machida |
| 2023-07-22 | Renofa Yamaguchi | - | Blaublitz Akita |
| 2023-07-29 | Blaublitz Akita | - | Thespa Gunma |
| 2023-08-06 | Omiya | - | Blaublitz Akita |
| 2023-08-13 | Blaublitz Akita | - | Verdy |
| 2023-08-19 | Mito | - | Blaublitz Akita |
Kumamoto sledeći 6 mečevi
| 2023-07-12 | Sagan Tosu | - | Kumamoto |
| 2023-07-16 | Kumamoto | - | Oita |
| 2023-07-24 | Kumamoto | - | Okayama |
| 2023-07-29 | V-Varen Nagasaki | - | Kumamoto |
| 2023-08-02 | Tokyo | - | Kumamoto |
| 2023-08-06 | Kumamoto | - | Mito |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 3.10 | 2.38 |
| Verovatnoća | 30% | 38% | 32% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.53 | 1.33 |
| Verovatnoća | 48% | 52% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 2.63 | |
| Verovatnoća | 65% | 35% | |
| Više 1.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.40 | 1.53 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 2.5 @ 1.53 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 4.50 | 1.18 | |
| Verovatnoća | 19% | 81% | |
| Manje 3.5 @ 1.18 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Ne @ 1.73 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-07-09 08:05. Moguće su trenutne promene!