Premijer liga - Malta
petak, 14.08.2026
17:00
0 - 3
(0 - 1, 0 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Birzebbuga |
| Gosti: |
Floriana |
| Udaljenost: |
8.0 km |
| Početni čas |
| Sat: |
17:00 (18:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.20 |
2.10 |
12 |
|
|
|
1.63 |
1.34 |
| 33% |
31% |
36% |
1.30 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.20 |
|
|
|
1.95 |
1.73 |
|
|
|
3.50 |
1.27 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Poslednji susret
Nema podataka u sistemu
Birzebbuga poslednji mečevi
Nema podataka u sistemu
Floriana poslednji 12 mečevi
|
2026-07-28 |
Drita
|
1 - 1 |
Floriana
|
|
2026-07-21 |
Floriana
|
1 - 1 |
Drita
|
|
2026-07-14 |
Shamrock Rovers
|
5 - 1 |
Floriana
|
|
2026-07-07 |
Floriana
|
2 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-05-16 |
Floriana
|
2 - 1 |
Marsaxlokk
|
|
2026-05-09 |
Floriana
|
0 - 0 |
Valletta
|
|
2026-04-30 |
Gzira
|
0 - 1 |
Floriana
|
|
2026-04-25 |
Floriana
|
1 - 4 |
Hamrun Spartans
|
|
2026-04-18 |
Floriana
|
2 - 0 |
Valletta
|
|
2026-04-15 |
Marsaxlokk
|
1 - 3 |
Floriana
|
|
2026-04-11 |
Naxxar Lions
|
0 - 1 |
Floriana
|
|
2026-03-14 |
Birkirkara
|
2 - 2 |
Floriana
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
9 |
5 |
4 |
| 50% |
33% |
17% |
|
75% |
42% |
33% |
Birzebbuga sledeći 6 mečevi
|
2026-08-22 |
Zabbar
|
- |
Birzebbuga
|
|
2026-08-30 |
Birzebbuga
|
- |
Sliema Wanderers
|
|
2026-09-05 |
Balzan
|
- |
Birzebbuga
|
|
2026-09-11 |
Birzebbuga
|
- |
Hamrun Spartans
|
|
2026-09-19 |
Birzebbuga
|
- |
Valletta
|
|
2026-10-09 |
Mosta FC
|
- |
Birzebbuga
|
Floriana sledeći 6 mečevi
|
2026-08-21 |
Floriana
|
- |
Sliema Wanderers
|
|
2026-08-29 |
Hamrun Spartans
|
- |
Floriana
|
|
2026-09-02 |
Floriana
|
- |
Gzira
|
|
2026-09-07 |
Floriana
|
- |
Valletta
|
|
2026-09-12 |
Floriana
|
- |
Marsaxlokk
|
|
2026-09-20 |
Hibernians
|
- |
Floriana
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.00 |
3.20 |
2.10 |
| Verovatnoća |
33% |
31% |
36% |
|
12 @ 1.30 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.63 |
1.34 |
| Verovatnoća |
45% |
55% |
|
X2 @ 1.34 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.30 |
3.20 |
| Verovatnoća |
|
70% |
30% |
|
Više 1.5 @ 1.30 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.95 |
1.73 |
| Verovatnoća |
|
46% |
54% |
|
Manje 2.5 @ 1.73 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.50 |
1.27 |
| Verovatnoća |
|
25% |
75% |
|
Manje 3.5 @ 1.27 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.77 |
1.93 |
| Verovatnoća |
|
52% |
48% |
|
Da @ 1.77 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-14 16:02. Moguće su trenutne promene!