Premijer liga - Izrael
nedelja, 05.03.2023
18:15
18:15

Beitar Jerusalem

H. Tel Aviv
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Jeruzalem |
| Gosti: | Tel Aviv |
| Udaljenost: | 53.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Teddy |
| Kapacitet: | 34 000 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:15 (20:15 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 3.30 | 3.80 | 1X | 1.25 | 1.80 | |||
| 42% | 27% | 31% | 1.25 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.05 | 1.80 | 3.50 | 1.29 | ||||||
| 79% | 21% | 50% | 50% | 28% | 72% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-09 | H. Tel Aviv | 2 - 1 | Beitar Jerusalem |
| 2022-08-13 | H. Tel Aviv | 2 - 1 | Beitar Jerusalem |
| 2022-01-24 | Beitar Jerusalem | 0 - 2 | H. Tel Aviv |
| 2021-10-18 | H. Tel Aviv | 1 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2021-08-07 | H. Tel Aviv | 0 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2021-04-24 | H. Tel Aviv | 0 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2021-01-26 | Beitar Jerusalem | 0 - 1 | H. Tel Aviv |
| 2020-10-31 | H. Tel Aviv | 1 - 1 | Beitar Jerusalem |
| 2020-08-11 | Beitar Jerusalem | 0 - 0 | H. Tel Aviv |
| 2020-07-04 | Beitar Jerusalem | 3 - 0 | H. Tel Aviv |
| 2020-06-02 | H. Tel Aviv | 3 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2020-02-17 | Beitar Jerusalem | 0 - 1 | H. Tel Aviv |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 6 | 4 | 0 | |
| 8% | 33% | 58% | 50% | 33% | 0% |
Beitar Jerusalem poslednji 12 mečevi
| 2023-03-01 | Beitar Jerusalem | 1 - 2 | Hapoel Afula |
| 2023-02-25 | M. Haifa | 2 - 1 | Beitar Jerusalem |
| 2023-02-19 | H. Haifa | 0 - 0 | Beitar Jerusalem |
| 2023-02-11 | Beitar Jerusalem | 2 - 1 | Ashdod |
| 2023-02-04 | Shmona | 0 - 3 | Beitar Jerusalem |
| 2023-02-01 | Hapoel Afula | 0 - 4 | Beitar Jerusalem |
| 2023-01-28 | Beitar Jerusalem | 0 - 2 | Hapoel Hadera |
| 2023-01-21 | M. Bnei Reineh | 0 - 2 | Beitar Jerusalem |
| 2023-01-16 | Beitar Jerusalem | 2 - 2 | M. Tel Aviv |
| 2023-01-07 | Hapoel Jerusalem | 1 - 1 | Beitar Jerusalem |
| 2023-01-03 | Beitar Jerusalem | 1 - 1 | Ironi Tiberias |
| 2022-12-31 | Beitar Jerusalem | 3 - 2 | S. Nes Tziona |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 25% |
H. Tel Aviv poslednji 12 mečevi
| 2023-02-25 | H. Tel Aviv | 1 - 2 | Ashdod |
| 2023-02-18 | Shmona | 0 - 1 | H. Tel Aviv |
| 2023-02-12 | H. Tel Aviv | 0 - 0 | Hapoel Hadera |
| 2023-02-05 | M. Bnei Reineh | 1 - 1 | H. Tel Aviv |
| 2023-01-28 | H. Tel Aviv | 0 - 0 | M. Tel Aviv |
| 2023-01-21 | Hapoel Jerusalem | 0 - 0 | H. Tel Aviv |
| 2023-01-14 | H. Tel Aviv | 1 - 1 | S. Nes Tziona |
| 2023-01-09 | H. Beer Sheva | 6 - 0 | H. Tel Aviv |
| 2022-12-31 | H. Tel Aviv | 1 - 1 | M. Netanya |
| 2022-12-25 | Sakhnin | 1 - 1 | H. Tel Aviv |
| 2022-12-17 | H. Tel Aviv | 3 - 3 | H. Haifa |
| 2022-12-12 | Hapoel Afula | 1 - 0 | H. Tel Aviv |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 7 | 3 | 2 | |
| 8% | 67% | 25% | 58% | 25% | 17% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | M. Haifa | 24 | +23 | 56 |
| 2 | H. Beer Sheva | 25 | +32 | 55 |
| 3 | M. Tel Aviv | 25 | +38 | 51 |
| 4 | M. Netanya | 25 | -3 | 37 |
| 5 | Hapoel Jerusalem | 25 | +5 | 36 |
| 6 | Ashdod | 25 | 0 | 33 |
| 7 | Beitar Jerusalem | 24 | -5 | 31 |
| 8 | H. Haifa | 24 | 0 | 29 |
| 9 | Sakhnin | 25 | -6 | 27 |
| 10 | Hapoel Hadera | 25 | -17 | 26 |
| 11 | H. Tel Aviv | 24 | -15 | 24 |
| 12 | Shmona | 25 | -11 | 21 |
| 13 | M. Bnei Reineh | 25 | -20 | 21 |
| 14 | S. Nes Tziona | 25 | -21 | 17 |
Hronologija mečeva u ligi
| Beitar Jerusalem | |
| H. Tel Aviv | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Beitar Jerusalem | H. Tel Aviv |
|---|---|---|---|
| 1 | M. Haifa | 1 - 4 | 5 - 2 |
| 2 | H. Beer Sheva | 0 - 5 | 6 - 0 |
| 3 | M. Tel Aviv | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 4 | M. Netanya | 6 - 3 | 0 - 2 |
| 5 | Hapoel Jerusalem | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 6 | Ashdod | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 7 | Beitar Jerusalem | - | |
| 8 | H. Haifa | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Sakhnin | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Hapoel Hadera | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | H. Tel Aviv | - | |
| 12 | Shmona | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 13 | M. Bnei Reineh | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 14 | S. Nes Tziona | 3 - 2 | 4 - 3 |
Pozicija u ligi
| Beitar Jerusalem | H. Tel Aviv | |
| Pozicija | 7 | 11 |
| Bodovi | 31 | 24 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 12 |
| Bodovi | 17 | 10 |
Forma u ligi
| Beitar Jerusalem | H. Tel Aviv | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
4 11 |
5
9 10 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
5
2 5 |
2
4 6 |
Golovi u ligi
| Beitar Jerusalem | H. Tel Aviv | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
37
42 |
25
40 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
20
24 |
10
23 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (173) | |
| Pobeda u domu | 36% |
| Nerešeno | 32% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (443) | |
| Golovi po meču | 2.56 |
| Golovi u domu po meču | 1.36 |
| Golovi u gostima po meču | 1.20 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 68% |
| Oba Tima Pogađaju | 48% |
| Više 1.5 | 77% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 24% |
Beitar Jerusalem sledeći 6 mečevi
| 2023-03-11 | Sakhnin | - | Beitar Jerusalem |
| 2023-03-18 | Beitar Jerusalem | - | H. Tel Aviv |
| 2023-04-03 | Beitar Jerusalem | - | H. Haifa |
| 2023-04-16 | Sakhnin | - | Beitar Jerusalem |
| 2023-04-23 | Beitar Jerusalem | - | Hapoel Hadera |
| 2023-04-29 | S. Nes Tziona | - | Beitar Jerusalem |
H. Tel Aviv sledeći 6 mečevi
| 2023-03-13 | H. Tel Aviv | - | M. Haifa |
| 2023-03-18 | Beitar Jerusalem | - | H. Tel Aviv |
| 2023-04-01 | H. Tel Aviv | - | S. Nes Tziona |
| 2023-04-15 | H. Haifa | - | H. Tel Aviv |
| 2023-04-22 | H. Tel Aviv | - | M. Bnei Reineh |
| 2023-04-30 | Sakhnin | - | H. Tel Aviv |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.95 | 3.30 | 3.80 |
| Verovatnoća | 42% | 27% | 31% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.25 | 1.80 |
| Verovatnoća | 57% | 43% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.30 | 3.40 | |
| Verovatnoća | 79% | 21% | |
| Više 1.5 @ 1.30 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.05 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Manje 2.5 @ 1.80 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.50 | 1.29 | |
| Verovatnoća | 28% | 72% | |
| Manje 3.5 @ 1.29 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-03-05 16:03. Moguće su trenutne promene!