UEFA Liga Evrope - Ligaška faza
četvrtak, 05.11.2026
20:00
20:00

Leverkusen
(Nemačka)

Marseille
(Francuska)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Leverkusen (Nem) |
| Gosti: | Marseille (Fra) |
| Udaljenost: | 868.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | BayArena (Leverkusen / Nem) |
| Kapacitet: | 30 210 |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Carles Martinez Novell (Spa) |
| Gosti: | Bruno Genesio (Fra) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 5.00 | 6.25 | 1 | 1.11 | 2.75 | |||
| 44% | 32% | 24% | 1.40 | 82% | 18% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.14 | 5.50 | 1.44 | 2.75 | 2.10 | 1.73 | ||||||
| 83% | 17% | 65% | 35% | 44% | 56% |
Poslednji 2 susret
| 2023-08-02 | Marseille | 1 - 2 | Leverkusen |
| 2014-07-19 | Leverkusen | 1 - 4 | Marseille |
Leverkusen poslednji 12 mečevi
| 2026-10-31 | Leverkusen | 2 - 4 | Stuttgart |
| 2026-10-28 | Leverkusen | 5 - 2 | Nurnberg |
| 2026-10-25 | Hoffenheim | 3 - 0 | Leverkusen |
| 2026-10-22 | OFI Crete | 0 - 2 | Leverkusen |
| 2026-10-18 | Leverkusen | 2 - 1 | Freiburg |
| 2026-10-15 | Lech | 0 - 4 | Leverkusen |
| 2026-10-10 | Mainz | 3 - 4 | Leverkusen |
| 2026-09-20 | Leverkusen | 2 - 0 | RB Leipzig |
| 2026-09-16 | Leverkusen | 2 - 0 | Celje |
| 2026-09-12 | Augsburg | 2 - 2 | Leverkusen |
| 2026-09-05 | Leverkusen | 4 - 0 | Union Berlin |
| 2026-08-29 | Elversberg | 3 - 2 | Leverkusen |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 1 | 3 | 12 | 9 | 7 | |
| 67% | 8% | 25% | 100% | 75% | 58% |
Marseille poslednji 12 mečevi
| 2026-11-01 | Marseille | 2 - 0 | Toulouse |
| 2026-10-25 | Marseille | 4 - 3 | Le Havre |
| 2026-10-22 | Sturm Graz | 1 - 0 | Marseille |
| 2026-10-18 | Angers | 2 - 5 | Marseille |
| 2026-10-15 | Marseille | 0 - 1 | Olympiakos |
| 2026-10-11 | Troyes | 0 - 2 | Marseille |
| 2026-09-20 | Marseille | 1 - 2 | PSG |
| 2026-09-17 | Besiktas | 4 - 1 | Marseille |
| 2026-09-11 | Rennes | 1 - 0 | Marseille |
| 2026-09-06 | Marseille | 2 - 3 | Paris FC |
| 2026-08-30 | Monaco | 2 - 0 | Marseille |
| 2026-08-21 | Marseille | 4 - 0 | Strasbourg |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 9 | 6 | 5 | |
| 42% | 0% | 58% | 75% | 50% | 42% |
Tabela UEFA Liga Evrope - Ligaška faza
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 3 | +8 | 9 |
| 2 | Leverkusen | 3 | +8 | 9 |
| 3 | Bournemouth | 3 | +7 | 9 |
| 4 | Ferencvaros | 3 | +6 | 9 |
| 5 | Olympiakos | 3 | +3 | 9 |
| 6 | St. Gilloise | 3 | +7 | 7 |
| 7 | Juventus | 3 | +6 | 7 |
| 8 | Besiktas | 3 | +4 | 7 |
| 9 | Sunderland | 3 | +2 | 7 |
| 10 | Alkmaar | 3 | +4 | 6 |
| 11 | Omonia | 3 | +1 | 6 |
| 12 | Lyon | 3 | -1 | 6 |
| 13 | Rennes | 3 | +1 | 5 |
| 14 | Real Sociedad | 3 | +5 | 4 |
| 15 | Crystal Palace | 3 | +3 | 4 |
| 16 | Sparta Prague | 3 | +2 | 4 |
| 17 | Levski | 3 | 0 | 4 |
| 18 | Din. Zagreb | 3 | -1 | 4 |
| 19 | Sturm Graz | 3 | -2 | 4 |
| 20 | Nijmegen | 3 | -3 | 4 |
| 21 | Salzburg | 3 | -3 | 4 |
| 22 | Anderlecht | 3 | +1 | 3 |
| 23 | Hoffenheim | 3 | 0 | 3 |
| 24 | AC Milan | 3 | -1 | 3 |
| 25 | OFI Crete | 3 | -1 | 3 |
| 25 | Celta Vigo | 3 | -1 | 3 |
| 27 | Jagiellonia | 3 | -2 | 3 |
| 28 | Torreense | 3 | -3 | 3 |
| 29 | Celje | 3 | -5 | 1 |
| 30 | H. Beer Sheva | 3 | -5 | 1 |
| 31 | Lillestrom | 3 | -7 | 1 |
| 32 | Lech | 3 | -8 | 1 |
| 33 | Plzen | 3 | -5 | 0 |
| 34 | Marseille | 3 | -5 | 0 |
| 35 | Celtic | 3 | -6 | 0 |
| 36 | Ararat-Armenia | 3 | -9 | 0 |
Hronologija mečeva u grupi
| Leverkusen | |
| Marseille | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u grupi
| Leverkusen | Marseille | |
| Pozicija | 2 | 34 |
| Bodovi | 9 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 34 |
| Bodovi | 3 | 0 |
Forma u grupi
| Leverkusen | Marseille | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 0 |
0
0 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 0 |
0
0 2 |
Golovi u grupi
| Leverkusen | Marseille | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
0 |
1
6 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
2
0 |
1
5 |
Leverkusen sledeći 6 mečevi
| 2026-11-08 | FC Koln | - | Leverkusen |
| 2026-11-21 | Leverkusen | - | Paderborn |
| 2026-11-26 | Din. Zagreb | - | Leverkusen |
| 2026-11-29 | Dortmund | - | Leverkusen |
| 2026-12-05 | Leverkusen | - | Monchengladbach |
| 2026-12-10 | Leverkusen | - | Besiktas |
Marseille sledeći 6 mečevi
| 2026-11-08 | Lens | - | Marseille |
| 2026-11-22 | Marseille | - | Le Mans |
| 2026-11-26 | Marseille | - | Levski |
| 2026-11-29 | Auxerre | - | Marseille |
| 2026-12-06 | Marseille | - | Nice |
| 2026-12-10 | Marseille | - | Celta Vigo |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.40 | 5.00 | 6.25 |
| Verovatnoća | 44% | 32% | 24% |
| 1 @ 1.40 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.11 | 2.75 |
| Verovatnoća | 82% | 18% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 5.50 | |
| Verovatnoća | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.14 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.44 | 2.75 | |
| Verovatnoća | 65% | 35% | |
| Više 2.5 @ 1.44 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 44% | 56% | |
| Manje 3.5 @ 1.73 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Da @ 1.62 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-02 20:01. Moguće su trenutne promene!