Ligue 2 - Francuska
subota, 15.04.2023
18:00
18:00

Bastia

Annecy
3 - 0
(3 - 0, 0 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Bastia |
| Gosti: | Annecy |
| Udaljenost: | 443.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Armand Cesari |
| Kapacitet: | 17 000 (4 000) |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.62 | 3.60 | 5.75 | 1 | 1.14 | 2.25 | |||
| 47% | 27% | 26% | 1.62 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.08 | 1.73 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 38% | 62% | 22% | 78% |
Poslednji 4 susret
| 2022-10-01 | Annecy | 0 - 2 | Bastia |
| 2021-07-09 | Annecy | 2 - 3 | Bastia |
| 2021-04-30 | Bastia | 0 - 1 | Annecy |
| 2020-12-18 | Annecy | 1 - 1 | Bastia |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 25% | 25% |
Bastia poslednji 12 mečevi
| 2023-04-08 | Bordeaux | 2 - 0 | Bastia |
| 2023-04-01 | Bastia | 3 - 2 | Sochaux |
| 2023-03-18 | Paris FC | 0 - 1 | Bastia |
| 2023-03-11 | Valenciennes | 2 - 2 | Bastia |
| 2023-03-04 | Bastia | 4 - 2 | Nimes |
| 2023-02-25 | Rodez | 0 - 2 | Bastia |
| 2023-02-18 | Bastia | 1 - 1 | Guingamp |
| 2023-02-11 | Bastia | 0 - 1 | Quevilly Rouen |
| 2023-02-03 | Caen | 3 - 1 | Bastia |
| 2023-01-31 | Bastia | 2 - 0 | St. Etienne |
| 2023-01-28 | Grenoble | 0 - 1 | Bastia |
| 2023-01-21 | Bastia | 1 - 1 | Lorient |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 9 | 4 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 75% | 33% | 33% |
Annecy poslednji 12 mečevi
| 2023-04-10 | Annecy | 2 - 1 | Valenciennes |
| 2023-04-06 | Annecy | 1 - 2 | Toulouse |
| 2023-04-01 | Nimes | 4 - 0 | Annecy |
| 2023-03-18 | Annecy | 1 - 1 | Guingamp |
| 2023-03-11 | Grenoble | 2 - 1 | Annecy |
| 2023-03-04 | Annecy | 0 - 3 | Metz |
| 2023-03-01 | Marseille | 2 - 2 | Annecy |
| 2023-02-25 | Sochaux | 5 - 1 | Annecy |
| 2023-02-18 | Annecy | 2 - 0 | Amiens |
| 2023-02-11 | Laval | 1 - 1 | Annecy |
| 2023-02-08 | Paris FC | 1 - 1 | Annecy |
| 2023-02-04 | St. Etienne | 3 - 2 | Annecy |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 12 | 8 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 100% | 67% | 33% |
Tabela Ligue 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 30 | +26 | 61 |
| 2 | Bordeaux | 30 | +19 | 56 |
| 3 | Sochaux | 30 | +23 | 52 |
| 4 | Metz | 30 | +18 | 52 |
| 5 | Bastia | 30 | +1 | 48 |
| 6 | Grenoble | 30 | +5 | 47 |
| 7 | Caen | 30 | +5 | 46 |
| 8 | Quevilly Rouen | 30 | +1 | 42 |
| 9 | Paris FC | 30 | -2 | 40 |
| 10 | Amiens | 30 | -5 | 40 |
| 11 | St. Etienne | 30 | +2 | 39 |
| 12 | Guingamp | 30 | -2 | 39 |
| 13 | Annecy | 30 | -7 | 36 |
| 14 | Rodez | 30 | -8 | 34 |
| 15 | Pau | 30 | -10 | 34 |
| 16 | Valenciennes | 30 | -8 | 33 |
| 17 | Laval | 30 | -12 | 31 |
| 18 | Dijon | 30 | -10 | 29 |
| 19 | Nimes | 30 | -12 | 29 |
| 20 | Niort | 30 | -24 | 26 |
Hronologija mečeva u ligi
| Bastia | |
| Annecy | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Bastia | Annecy |
|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 2 - 0 | |
| 2 | Bordeaux | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Sochaux | 3 - 2 | 5 - 1 |
| 4 | Metz | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 5 | Bastia | - | |
| 6 | Grenoble | 3 - 0 | 2 - 1 |
| 7 | Caen | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 8 | Quevilly Rouen | 0 - 1 | |
| 9 | Paris FC | 0 - 1 | |
| 10 | Amiens | 1 - 0 | |
| 11 | St. Etienne | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 12 | Guingamp | 1 - 1 | 0 - 4 |
| 13 | Annecy | - | |
| 14 | Rodez | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 15 | Pau | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 16 | Valenciennes | 1 - 0 | 2 - 2 |
| 17 | Laval | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Dijon | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 19 | Nimes | 4 - 2 | 4 - 0 |
| 20 | Niort |
Pozicija u ligi
| Bastia | Annecy | |
| Pozicija | 5 | 13 |
| Bodovi | 48 | 36 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 5 | 16 |
| Bodovi | 29 | 12 |
Forma u ligi
| Bastia | Annecy | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
14
6 10 |
9
9 12 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
9
2 4 |
2
6 7 |
Golovi u ligi
| Bastia | Annecy | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
35
34 |
32
39 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
19
12 |
17
25 |
Ukupna statistika za Ligue 2
| Meč (300) | |
| Pobeda u domu | 43% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (697) | |
| Golovi po meču | 2.32 |
| Golovi u domu po meču | 1.27 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 46% |
| Više 1.5 | 65% |
| Više 2.5 | 42% |
| Više 3.5 | 21% |
Bastia sledeći 6 mečevi
| 2023-04-22 | Dijon | - | Bastia |
| 2023-04-29 | Bastia | - | Amiens |
| 2023-05-06 | Laval | - | Bastia |
| 2023-05-13 | Bastia | - | Niort |
| 2023-05-20 | Pau | - | Bastia |
| 2023-05-26 | Bastia | - | Le Havre |
Annecy sledeći 6 mečevi
| 2023-04-22 | Annecy | - | Rodez |
| 2023-04-29 | Quevilly Rouen | - | Annecy |
| 2023-05-06 | Annecy | - | Dijon |
| 2023-05-15 | Annecy | - | Le Havre |
| 2023-05-20 | Niort | - | Annecy |
| 2023-05-26 | Annecy | - | Bordeaux |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.62 | 3.60 | 5.75 |
| Verovatnoća | 47% | 27% | 26% |
| 1 @ 1.62 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.14 | 2.25 |
| Verovatnoća | 64% | 36% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.33 | 3.25 | |
| Verovatnoća | 67% | 33% | |
| Više 1.5 @ 1.33 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.08 | 1.73 | |
| Verovatnoća | 38% | 62% | |
| Manje 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.75 | 1.25 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.25 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.67 | |
| Verovatnoća | 39% | 61% | |
| Ne @ 1.67 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-15 16:05. Moguće su trenutne promene!