League Two - Engleska
subota, 30.09.2023
15:00
15:00

Barrow

Doncaster
3 - 2
(1 - 0, 2 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Barrow in Furness |
| Gosti: | Doncaster |
| Udaljenost: | 152.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Holker Street |
| Kapacitet: | 5 000 (1 000) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 15:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.50 | 4.00 | 1 | 1.22 | 1.83 | |||
| 39% | 33% | 28% | 1.91 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 2.00 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 73% | 27% | 53% | 47% | 21% | 79% |
Poslednji 2 susret
| 2023-02-14 | Doncaster | 1 - 0 | Barrow |
| 2022-09-13 | Barrow | 2 - 0 | Doncaster |
Barrow poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | Mansfield | 1 - 0 | Barrow |
| 2023-09-16 | Newport | 1 - 1 | Barrow |
| 2023-09-05 | Barrow | 0 - 2 | Blackpool |
| 2023-09-02 | Harrogate Town | 0 - 1 | Barrow |
| 2023-08-26 | Barrow | 1 - 1 | Wrexham |
| 2023-08-19 | Stockport | 1 - 0 | Barrow |
| 2023-08-15 | Accrington | 1 - 1 | Barrow |
| 2023-08-12 | Barrow | 2 - 1 | Sutton |
| 2023-08-08 | Bolton | 1 - 0 | Barrow |
| 2023-08-05 | Tranmere | 1 - 2 | Barrow |
| 2023-07-25 | Barrow | 1 - 1 | Oldham |
| 2023-07-22 | Barrow | 0 - 5 | Blackpool |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 8 | 3 | 1 | |
| 25% | 33% | 42% | 67% | 25% | 8% |
Doncaster poslednji 12 mečevi
| 2023-09-23 | Doncaster | 2 - 1 | Gillingham FC |
| 2023-09-16 | Forest Green | 1 - 2 | Doncaster |
| 2023-09-09 | Wrexham | 2 - 1 | Doncaster |
| 2023-09-02 | Doncaster | 0 - 0 | Swindon |
| 2023-08-30 | Doncaster | 1 - 2 | Everton |
| 2023-08-26 | Milton Keynes | 2 - 1 | Doncaster |
| 2023-08-19 | Doncaster | 1 - 3 | Notts County |
| 2023-08-15 | Doncaster | 2 - 2 | Mansfield |
| 2023-08-12 | Newport | 4 - 0 | Doncaster |
| 2023-08-08 | Hull | 1 - 2 | Doncaster |
| 2023-08-05 | Doncaster | 0 - 1 | Harrogate Town |
| 2023-07-29 | Doncaster | 1 - 0 | Port Vale |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 9 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 75% | 25% |
Tabela League Two
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | 9 | +5 | 20 |
| 2 | Gillingham FC | 9 | 0 | 18 |
| 3 | Mansfield | 9 | +8 | 17 |
| 4 | Crawley Town | 9 | 0 | 17 |
| 5 | Swindon | 8 | +11 | 16 |
| 6 | Crewe | 9 | +7 | 16 |
| 7 | Wrexham | 9 | 0 | 15 |
| 8 | AFC Wimbledon | 9 | +6 | 14 |
| 9 | Stockport | 9 | +5 | 14 |
| 10 | Milton Keynes | 9 | +1 | 14 |
| 11 | Bradford | 9 | +1 | 13 |
| 12 | Accrington | 9 | 0 | 13 |
| 13 | Barrow | 8 | +1 | 12 |
| 14 | Newport | 9 | -2 | 11 |
| 15 | Walsall | 9 | -4 | 11 |
| 16 | Grimsby Town | 9 | -1 | 10 |
| 17 | Harrogate Town | 9 | -3 | 10 |
| 18 | Morecambe | 8 | -1 | 8 |
| 19 | Doncaster | 9 | -7 | 8 |
| 20 | Colchester | 8 | -1 | 7 |
| 21 | Salford City | 9 | -5 | 7 |
| 22 | Forest Green | 9 | -9 | 7 |
| 23 | Tranmere | 9 | -3 | 6 |
| 24 | Sutton | 9 | -9 | 4 |
Hronologija mečeva u ligi
| Barrow | |
| Doncaster | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Barrow | Doncaster |
|---|---|---|---|
| 1 | Notts County | ||
| 2 | Gillingham FC | ||
| 3 | Mansfield | ||
| 4 | Crawley Town | ||
| 5 | Swindon | ||
| 6 | Crewe | ||
| 7 | Wrexham | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 8 | AFC Wimbledon | ||
| 9 | Stockport | ||
| 10 | Milton Keynes | 2 - 1 | |
| 11 | Bradford | ||
| 12 | Accrington | ||
| 13 | Barrow | - | |
| 14 | Newport | 4 - 0 | |
| 15 | Walsall | ||
| 16 | Grimsby Town | ||
| 17 | Harrogate Town | ||
| 18 | Morecambe | ||
| 19 | Doncaster | - | |
| 20 | Colchester | ||
| 21 | Salford City | ||
| 22 | Forest Green | 1 - 2 | |
| 23 | Tranmere | ||
| 24 | Sutton | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Barrow | Doncaster | |
| Pozicija | 13 | 19 |
| Bodovi | 12 | 8 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 19 | 20 |
| Bodovi | 4 | 3 |
Forma u ligi
| Barrow | Doncaster | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
3 2 |
2
2 5 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
1 0 |
1
0 3 |
Golovi u ligi
| Barrow | Doncaster | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
7 |
9
16 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
2 |
4
9 |
Ukupna statistika za League Two
| Meč (106) | |
| Pobeda u domu | 46% |
| Nerešeno | 25% |
| Pobeda u gostima | 28% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (324) | |
| Golovi po meču | 3.06 |
| Golovi u domu po meču | 1.73 |
| Golovi u gostima po meču | 1.33 |
| Domaći tim je postigao gol u | 82% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 75% |
| Oba Tima Pogađaju | 60% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 58% |
| Više 3.5 | 32% |
Barrow sledeći 6 mečevi
| 2023-10-03 | Grimsby Town | - | Barrow |
| 2023-10-07 | Barrow | - | Notts County |
| 2023-10-10 | Morecambe | - | Barrow |
| 2023-10-14 | Milton Keynes | - | Barrow |
| 2023-10-21 | Barrow | - | AFC Wimbledon |
| 2023-10-24 | Forest Green | - | Barrow |
Doncaster sledeći 6 mečevi
| 2023-10-03 | Doncaster | - | Crawley Town |
| 2023-10-07 | Stockport | - | Doncaster |
| 2023-10-10 | Mansfield | - | Doncaster |
| 2023-10-14 | Doncaster | - | Sutton |
| 2023-10-20 | Tranmere | - | Doncaster |
| 2023-10-24 | Doncaster | - | Salford City |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.91 | 3.50 | 4.00 |
| Verovatnoća | 39% | 33% | 28% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.22 | 1.83 |
| Verovatnoća | 67% | 33% |
| 1X @ 1.22 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 73% | 27% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.00 | 1.85 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Više 2.5 @ 2.00 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.40 | 1.30 | |
| Verovatnoća | 21% | 79% | |
| Manje 3.5 @ 1.30 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.83 | |
| Verovatnoća | 63% | 37% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-09-30 12:03. Moguće su trenutne promene!