Elite One - Kamerun

četvrtak, 08.07.2021
16:00
Avion Du Nkam

Avion Du Nkam

Bamboutos

Bamboutos

odloženo
Informacija
Grad
Domaći: Douala
Gosti: Mbouda
Udaljenost: 183.5 km
Početni čas
Sat: 16:00 (16:00 lokalno vreme)
Reklama

Koeficijenti

1 X 2 P/K 1X X2
2.88 2.74 2.50 X2 1.44 1.33
29% 31% 40% 1.33 42% 58%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.52 2.35 2.66 1.44 5.00 1.14
71% 29% 48% 52% 15% 85%

Poslednji 2 susret

2021-03-07 Bamboutos 3 - 0 Avion Du Nkam
2020-01-05 Bamboutos 1 - 0 Avion Du Nkam

Avion Du Nkam poslednji 12 mečevi

2021-05-02 Yafoot 1 - 2 Avion Du Nkam
2021-04-25 Avion Du Nkam 0 - 2 Fovu de Baham
2021-04-21 Avion Du Nkam 0 - 3 Eding Sport
2021-04-17 Union Douala 0 - 4 Avion Du Nkam
2021-04-10 PWD Bamenda 0 - 0 Avion Du Nkam
2021-04-03 Avion Du Nkam 1 - 2 Stade Renard
2021-03-28 Avion Du Nkam 0 - 0 Feutcheu
2021-03-20 Fortuna Mfou 2 - 0 Avion Du Nkam
2021-03-13 Avion Du Nkam 3 - 0 Dragon Yaounde
2021-03-07 Bamboutos 3 - 0 Avion Du Nkam
2020-03-12 Fovu de Baham 1 - 1 Avion Du Nkam
2020-03-08 Avion Du Nkam 4 - 2 APEJES Academy
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 10 7 2
33% 25% 42% 83% 58% 17%

Bamboutos poslednji 12 mečevi

2021-05-09 Bamboutos 0 - 0 Fortuna Mfou
2021-05-02 Feutcheu 1 - 1 Bamboutos
2021-04-25 Bamboutos 4 - 1 Dragon Yaounde
2021-04-17 Fovu de Baham 3 - 1 Bamboutos
2021-04-10 Bamboutos 1 - 1 Union Douala
2021-04-03 PWD Bamenda 0 - 0 Bamboutos
2021-03-27 Yafoot 1 - 2 Bamboutos
2021-03-21 Bamboutos 0 - 3 Stade Renard
2021-03-14 Eding Sport 0 - 1 Bamboutos
2021-03-07 Bamboutos 3 - 0 Avion Du Nkam
2020-03-12 Bamboutos 2 - 2 Coton Sport
2020-03-08 Bamboutos 1 - 0 PWD Bamenda
Pb Nr Iz +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 8 6 3
42% 42% 17% 67% 50% 25%
Reklama

Tabela Elite One

P Klub Od Pb Nr Iz DG PG GR Bod
1 Fortuna Mfou 11 6 4 1 17 7 +10 22
2 Fovu de Baham 11 6 3 2 17 10 +7 21
3 Stade Renard 11 6 2 3 13 6 +7 20
4 PWD Bamenda 11 4 6 1 8 6 +2 18
5 Bamboutos 10 4 4 2 13 10 +3 16
6 Feutcheu 10 3 4 3 12 11 +1 13
7 Avion Du Nkam 10 3 2 5 10 13 -3 11
8 Dragon Yaounde 10 2 4 4 10 16 -6 10
9 Union Douala 10 2 3 5 7 12 -5 9
10 Eding Sport 11 2 3 6 8 17 -9 9
11 Yafoot 11 1 3 7 7 14 -7 6
1 Coton Sport 10 6 2 2 19 8 +11 20
2 Canon Yaounde 10 5 2 3 12 10 +2 17
3 UMS de Loum 10 4 4 2 11 9 +2 16
4 Panthere du Nde 10 5 1 4 11 14 -3 16
5 APEJES Academy 10 4 3 3 10 10 0 15
6 Tonnerre Yaounde 10 3 5 2 9 9 0 14
7 Les Astres 10 3 3 4 8 10 -2 12
8 Yong Sports Ac. 10 3 2 5 10 9 +1 11
9 Colombe 10 2 4 4 12 13 -1 10
10 New Star Douala 10 1 2 7 4 14 -10 5

Hronologija mečeva u ligi

Avion Du Nkam           
Bamboutos           
Domaći           
Gosti           

Meč domaći/gosti

P Klub Avion Du Nkam Bamboutos
1 Fortuna Mfou    
2 Fovu de Baham 0 - 2 3 - 1
3 Stade Renard 1 - 2  
4 PWD Bamenda   0 - 0
5 Bamboutos   -
6 Feutcheu 0 - 0 1 - 1
7 Avion Du Nkam -  
8 Dragon Yaounde 3 - 0  
9 Union Douala    
10 Eding Sport 0 - 3 0 - 1
11 Yafoot   1 - 2
1 Coton Sport    
2 Canon Yaounde    
3 UMS de Loum    
4 Panthere du Nde    
5 APEJES Academy    
6 Tonnerre Yaounde    
7 Les Astres    
8 Yong Sports Ac.    
9 Colombe    
10 New Star Douala    

Pozicija u ligi

  Avion Du Nkam Bamboutos
Pozicija 7 5
Bodovi 11 16
  Domaći Gosti
Pozicija 19 3
Bodovi 4 8

Forma u ligi

  Avion Du Nkam Bamboutos
Pobeda
Nerešeno
Gubici
3    
2   
5      
4     
4     
2   
  Domaći Gosti
Pobeda
Nerešeno
Gubici
1  
1  
3    
2   
2   
1  

Golovi u ligi

  Avion Du Nkam Bamboutos
Dati golovi
Primljeni golovi
10           
13              
13              
10           
  Domaći Gosti
Dati golovi
Primljeni golovi
4     
7        
5      
5      

Ukupna statistika za Elite One

Meč   (108)
Pobeda u domu 45%
Nerešeno 31%
Pobeda u gostima 24%
Mečevi odigrani 100%
Golovi   (228)
Golovi po meču 2.11
Golovi u domu po meču 1.21
Golovi u gostima po meču 0.90
Domaći tim je postigao gol u 71%
Gostujući tim je postigao gol u 55%
Oba Tima Pogađaju 39%
Više 1.5 64%
Više 2.5 37%
Više 3.5 17%

Avion Du Nkam sledeći 6 mečevi

2021-07-10 Dragon Yaounde - Avion Du Nkam
2021-07-13 Avion Du Nkam - Fortuna Mfou
2021-07-17 Feutcheu - Avion Du Nkam
2021-07-21 Avion Du Nkam - Bamboutos
2021-08-04 Stade Renard - Avion Du Nkam
2021-08-08 Avion Du Nkam - PWD Bamenda

Bamboutos sledeći 6 mečevi

2021-07-10 Bamboutos - Eding Sport
2021-07-14 Stade Renard - Bamboutos
2021-07-17 Bamboutos - Yafoot
2021-07-21 Avion Du Nkam - Bamboutos
2021-08-05 Bamboutos - PWD Bamenda
2021-08-08 Union Douala - Bamboutos

Koeficijenti i verovatnoća

Standardno 1X2 1 X 2
Koeficijenti 2.88 2.74 2.50
Verovatnoća 29% 31% 40%
X2 @ 1.33
Dupla šansa 1X X2
Koeficijenti 1.44 1.33
Verovatnoća 42% 58%
X2 @ 1.33
Više/Manje 1.5 Vš Mn
Koeficijenti   1.52 2.35
Verovatnoća   71% 29%
Više 1.5 @ 1.52
Više/Manje 2.5 Vš Mn
Koeficijenti   2.66 1.44
Verovatnoća   48% 52%
Manje 2.5 @ 1.44
Više/Manje 3.5 Vš Mn
Koeficijenti   5.00 1.14
Verovatnoća   15% 85%
Manje 3.5 @ 1.14
Oba Tima Pogađaju Da Ne
Koeficijenti   2.20 1.63
Verovatnoća   36% 64%
Ne @ 1.63

*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2021-07-08 12:02. Moguće su trenutne promene!