Erste Liga - Austrija
petak, 30.10.2026
17:30
Austria Salzburg
Amstetten
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Salzburg |
| Gosti: |
Amstetten |
| Udaljenost: |
140.8 km |
| Stadion |
| Stadion: |
MyPhone Austria
|
| Kapacitet: |
1 566 |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
17:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.40 |
2.10 |
1X |
|
|
|
1.65 |
1.35 |
| 34% |
37% |
29% |
1.65 |
|
|
|
53% |
47% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.19 |
4.20 |
|
|
|
1.62 |
2.15 |
|
|
|
2.55 |
1.46 |
| 75% |
25% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
41% |
59% |
Poslednji 2 susret
|
2026-03-06 |
Amstetten
|
0 - 2 |
Austria Salzburg
|
|
2025-08-30 |
Austria Salzburg
|
2 - 2 |
Amstetten
|
Austria Salzburg poslednji 12 mečevi
|
2026-10-23 |
Austria Salzburg
|
0 - 1 |
BW Linz
|
|
2026-10-16 |
Innsbruck
|
0 - 1 |
Austria Salzburg
|
|
2026-10-10 |
Austria Salzburg
|
2 - 1 |
FAC Wien
|
|
2026-10-02 |
Hertha Wels
|
3 - 3 |
Austria Salzburg
|
|
2026-09-19 |
ASK Voitsberg
|
2 - 1 |
Austria Salzburg
|
|
2026-09-12 |
Austria Salzburg
|
3 - 3 |
Sturm Graz II
|
|
2026-09-05 |
Austria Salzburg
|
0 - 4 |
First Vienna
|
|
2026-08-28 |
St. Polten
|
1 - 0 |
Austria Salzburg
|
|
2026-08-21 |
Austria Salzburg
|
3 - 2 |
Kapfenberg
|
|
2026-08-15 |
Austria Wien II
|
3 - 1 |
Austria Salzburg
|
|
2026-08-08 |
Austria Salzburg
|
4 - 1 |
First Vienna
|
|
2026-08-02 |
Hertha Wels
|
0 - 2 |
Austria Salzburg
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Amstetten poslednji 12 mečevi
|
2026-10-23 |
Amstetten
|
3 - 2 |
Rapid Wien II
|
|
2026-10-17 |
SW Bregenz
|
0 - 0 |
Amstetten
|
|
2026-10-09 |
Amstetten
|
1 - 1 |
BW Linz
|
|
2026-10-02 |
Ried
|
3 - 3 |
Amstetten
|
|
2026-09-18 |
Kapfenberg
|
3 - 4 |
Amstetten
|
|
2026-09-11 |
Amstetten
|
4 - 2 |
Austria Wien II
|
|
2026-08-28 |
First Vienna
|
1 - 0 |
Amstetten
|
|
2026-08-21 |
Amstetten
|
1 - 1 |
Hertha Wels
|
|
2026-08-15 |
FAC Wien
|
2 - 2 |
Amstetten
|
|
2026-08-09 |
Amstetten
|
2 - 1 |
Admira
|
|
2026-07-31 |
ASK Voitsberg
|
1 - 1 |
Amstetten
|
|
2026-07-04 |
Amstetten
|
1 - 0 |
Horn
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
9 |
6 |
5 |
| 42% |
50% |
8% |
|
75% |
50% |
42% |
Tabela Erste Liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
BW Linz |
10 |
8 |
1 |
1 |
26 |
6 |
+20 |
25 |
| 2 |
First Vienna |
10 |
8 |
1 |
1 |
21 |
9 |
+12 |
25 |
| 3 |
Austria Wien II |
10 |
6 |
1 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
19 |
| 4 |
Admira |
10 |
6 |
0 |
4 |
13 |
10 |
+3 |
18 |
| 5 |
Amstetten |
10 |
4 |
5 |
1 |
18 |
14 |
+4 |
17 |
| 6 |
Austria Salzburg |
10 |
5 |
1 |
4 |
17 |
14 |
+3 |
16 |
| 7 |
Innsbruck |
10 |
4 |
2 |
4 |
12 |
11 |
+1 |
14 |
| 8 |
Liefering |
10 |
4 |
2 |
4 |
20 |
22 |
-2 |
14 |
| 9 |
FAC Wien |
10 |
4 |
1 |
5 |
14 |
16 |
-2 |
13 |
| 10 |
ASK Voitsberg |
10 |
3 |
3 |
4 |
19 |
19 |
0 |
12 |
| 11 |
SW Bregenz |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
12 |
| 12 |
St. Polten |
10 |
3 |
2 |
5 |
8 |
10 |
-2 |
11 |
| 13 |
Sturm Graz II |
10 |
2 |
2 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
8 |
| 14 |
Hertha Wels |
10 |
2 |
2 |
6 |
13 |
25 |
-12 |
8 |
| 15 |
Kapfenberg |
10 |
2 |
1 |
7 |
12 |
19 |
-7 |
7 |
| 16 |
Rapid Wien II |
10 |
2 |
1 |
7 |
10 |
22 |
-12 |
7 |
Hronologija mečeva u ligi
| Austria Salzburg |
|
| Amstetten |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Austria Salzburg |
Amstetten |
| 1 |
BW Linz |
0 - 1 |
|
| 2 |
First Vienna |
4 - 1 |
1 - 0 |
| 3 |
Austria Wien II |
|
|
| 4 |
Admira |
|
|
| 5 |
Amstetten |
|
- |
| 6 |
Austria Salzburg |
- |
|
| 7 |
Innsbruck |
|
|
| 8 |
Liefering |
|
|
| 9 |
FAC Wien |
2 - 1 |
2 - 2 |
| 10 |
ASK Voitsberg |
|
1 - 1 |
| 11 |
SW Bregenz |
|
0 - 0 |
| 12 |
St. Polten |
|
|
| 13 |
Sturm Graz II |
3 - 3 |
|
| 14 |
Hertha Wels |
|
|
| 15 |
Kapfenberg |
3 - 2 |
3 - 4 |
| 16 |
Rapid Wien II |
|
|
Statistika timova
| |
Austria Salzburg |
Amstetten |
| Pobeda |
5 |
4 |
| Nerešeno |
1 |
5 |
| Gubici |
4 |
1 |
| Dati golovi |
17 |
18 |
| Primljeni golovi |
14 |
14 |
| Prosek dati golovi |
1.70 |
1.80 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
80% |
80% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
90% |
| Oba Tima Pogađaju |
60% |
80% |
| Više 1.5 |
70% |
80% |
| Više 2.5 |
60% |
50% |
| Više 3.5 |
40% |
40% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
1 |
| Nerešeno |
1 |
3 |
| Gubici |
1 |
1 |
| Dati golovi |
12 |
7 |
| Primljeni golovi |
8 |
7 |
| Prosek dati golovi |
2.40 |
1.40 |
| Prosek primljeni golovi |
1.60 |
1.40 |
| Meč dati golovi |
80% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
60% |
| Više 1.5 |
80% |
60% |
| Više 2.5 |
80% |
40% |
| Više 3.5 |
60% |
40% |
Ukupna statistika za Erste Liga
| Meč (80) |
| Pobeda u domu |
49% |
| Nerešeno |
18% |
| Pobeda u gostima |
34% |
| Mečevi odigrani |
33% |
| Golovi (249) |
| Golovi po meču |
3.11 |
| Golovi u domu po meču |
1.76 |
| Golovi u gostima po meču |
1.35 |
| Domaći tim je postigao gol u |
76% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
75% |
| Oba Tima Pogađaju |
55% |
| Više 1.5 |
76% |
| Više 2.5 |
59% |
| Više 3.5 |
44% |
Austria Salzburg sledeći 6 mečevi
|
2026-11-06 |
Liefering
|
- |
Austria Salzburg
|
|
2026-11-20 |
Austria Salzburg
|
- |
Admira
|
|
2026-11-28 |
SW Bregenz
|
- |
Austria Salzburg
|
|
2026-12-05 |
Austria Salzburg
|
- |
Rapid Wien II
|
|
2026-12-12 |
Sturm Graz II
|
- |
Austria Salzburg
|
|
2027-02-26 |
Austria Salzburg
|
- |
Liefering
|
Amstetten sledeći 6 mečevi
|
2026-11-06 |
Amstetten
|
- |
Innsbruck
|
|
2026-11-21 |
Sturm Graz II
|
- |
Amstetten
|
|
2026-11-27 |
Amstetten
|
- |
St. Polten
|
|
2026-12-04 |
Liefering
|
- |
Amstetten
|
|
2026-12-11 |
Amstetten
|
- |
Kapfenberg
|
|
2027-02-26 |
Admira
|
- |
Amstetten
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
3.00 |
3.40 |
2.10 |
| Verovatnoća |
34% |
37% |
29% |
|
1X @ 1.65 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.65 |
1.35 |
| Verovatnoća |
53% |
47% |
|
1X @ 1.65 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.19 |
4.20 |
| Verovatnoća |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.19 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.62 |
2.15 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Više 2.5 @ 1.62 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.55 |
1.46 |
| Verovatnoća |
|
41% |
59% |
|
Manje 3.5 @ 1.46 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.53 |
2.30 |
| Verovatnoća |
|
65% |
35% |
|
Da @ 1.53 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-30 16:05. Moguće su trenutne promene!