Apertura - Doigravanje - Meksiko
nedelja, 08.11.2026
03:05
Rezulzat prve runde
Tlaxcala0 - 1Atletico La Paz
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
La Paz |
| Gosti: |
Tlaxcala |
| Udaljenost: |
1 356.7 km |
| Početni čas |
| Sat: |
03:05 (20:05 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
4.10 |
4.50 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.30 |
| 42% |
30% |
28% |
1.53 |
|
|
|
74% |
26% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.38 |
|
|
|
1.37 |
2.85 |
|
|
|
1.90 |
1.78 |
| 85% |
15% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
48% |
52% |
Poslednji 10 susret
|
2026-11-05 |
Tlaxcala
|
0 - 1 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-03-08 |
Atletico La Paz
|
2 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2025-09-28 |
Tlaxcala
|
3 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2025-01-11 |
Atletico La Paz
|
4 - 4 |
Tlaxcala
|
|
2024-07-28 |
Tlaxcala
|
0 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2024-02-17 |
Tlaxcala
|
2 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2023-09-27 |
Atletico La Paz
|
1 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2023-04-05 |
Tlaxcala
|
1 - 0 |
Atletico La Paz
|
|
2022-08-10 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
1 |
|
7 |
5 |
5 |
| 50% |
40% |
10% |
|
70% |
50% |
50% |
Atletico La Paz poslednji 12 mečevi
|
2026-11-05 |
Tlaxcala
|
0 - 1 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-31 |
Atletico La Paz
|
3 - 0 |
Dorados Sinaloa
|
|
2026-10-25 |
Jaiba Brava
|
1 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-10 |
Tapatio
|
2 - 4 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-03 |
Atletico La Paz
|
1 - 2 |
Venados
|
|
2026-09-25 |
Alebrijes Oaxaca
|
1 - 3 |
Atletico La Paz
|
|
2026-09-19 |
Atletico La Paz
|
3 - 1 |
Correcaminos
|
|
2026-09-13 |
Leones Negros
|
2 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-09-05 |
Atletico La Paz
|
3 - 0 |
Zacatecas
|
|
2026-08-28 |
Cancun
|
1 - 2 |
Atletico La Paz
|
|
2026-08-22 |
Atletico La Paz
|
1 - 1 |
Cruz Azul Hidalgo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
10 |
6 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
83% |
50% |
Tlaxcala poslednji 12 mečevi
|
2026-11-05 |
Tlaxcala
|
0 - 1 |
Atletico La Paz
|
|
2026-10-31 |
Cruz Azul Hidalgo
|
0 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-25 |
Tlaxcala
|
2 - 0 |
Correcaminos
|
|
2026-10-17 |
Atletico La Paz
|
2 - 2 |
Tlaxcala
|
|
2026-10-10 |
Tlaxcala
|
4 - 2 |
Piratas
|
|
2026-10-04 |
Atletico Morelia
|
1 - 1 |
Tlaxcala
|
|
2026-09-26 |
Tlaxcala
|
4 - 1 |
Cancun
|
|
2026-09-21 |
Tapatio
|
4 - 0 |
Tlaxcala
|
|
2026-09-12 |
Tlaxcala
|
3 - 1 |
Jaiba Brava
|
|
2026-09-05 |
Alacranes Durango
|
1 - 1 |
Tlaxcala
|
|
2026-08-29 |
Tlaxcala
|
3 - 1 |
Venados
|
|
2026-08-21 |
Tepatitlan
|
3 - 2 |
Tlaxcala
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
11 |
7 |
7 |
| 50% |
25% |
25% |
|
92% |
58% |
58% |
Tabela Liga de Expansion MX
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Atletico La Paz |
15 |
9 |
3 |
3 |
36 |
18 |
+18 |
30 |
| 2 |
Leones Negros |
15 |
9 |
3 |
3 |
34 |
20 |
+14 |
30 |
| 3 |
Atletico Morelia |
15 |
8 |
2 |
5 |
26 |
19 |
+7 |
26 |
| 4 |
Piratas |
15 |
7 |
4 |
4 |
27 |
15 |
+12 |
25 |
| 5 |
Cancun |
15 |
7 |
4 |
4 |
28 |
18 |
+10 |
25 |
| 6 |
Venados |
15 |
7 |
4 |
4 |
31 |
25 |
+6 |
25 |
| 7 |
Alacranes Durango |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
15 |
+6 |
24 |
| 8 |
Tlaxcala |
15 |
6 |
4 |
5 |
29 |
27 |
+2 |
22 |
| 9 |
Alebrijes Oaxaca |
15 |
7 |
1 |
7 |
15 |
25 |
-10 |
22 |
| 10 |
Zacatecas |
15 |
5 |
3 |
7 |
26 |
26 |
0 |
18 |
| 11 |
Tapatio |
15 |
5 |
3 |
7 |
25 |
28 |
-3 |
18 |
| 12 |
Correcaminos |
15 |
4 |
5 |
6 |
21 |
24 |
-3 |
17 |
| 13 |
Dorados Sinaloa |
15 |
4 |
4 |
7 |
23 |
32 |
-9 |
16 |
| 14 |
Jaiba Brava |
15 |
4 |
3 |
8 |
15 |
25 |
-10 |
15 |
| 15 |
Cruz Azul Hidalgo |
15 |
3 |
5 |
7 |
17 |
24 |
-7 |
14 |
| 16 |
Tepatitlan |
15 |
2 |
1 |
12 |
11 |
44 |
-33 |
7 |
Atletico La Paz sledeći mečevi
Nema podataka u sistemu
Tlaxcala sledeći mečevi
Nema podataka u sistemu
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
1.53 |
4.10 |
4.50 |
| Verovatnoća |
42% |
30% |
28% |
|
1 @ 1.53 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.17 |
2.30 |
| Verovatnoća |
74% |
26% |
|
1X @ 1.17 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.10 |
6.38 |
| Verovatnoća |
|
85% |
15% |
|
Više 1.5 @ 1.10 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.37 |
2.85 |
| Verovatnoća |
|
68% |
32% |
|
Više 2.5 @ 1.37 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.90 |
1.78 |
| Verovatnoća |
|
48% |
52% |
|
Manje 3.5 @ 1.78 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.55 |
| Verovatnoća |
|
64% |
36% |
|
Da @ 1.44 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-07 04:06. Moguće su trenutne promene!