Primera Divisió - Andora
nedelja, 25.10.2026
13:00
Atletic Escaldes
FC Ranger's
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Escaldes-Engordany |
| Gosti: |
Andora la Vella |
| Udaljenost: |
1.6 km |
| Početni čas |
| Sat: |
13:00 (14:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.09 |
3.41 |
2.76 |
1X |
|
|
|
1.35 |
1.61 |
| 35% |
44% |
21% |
1.35 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.20 |
|
|
|
1.60 |
2.07 |
|
|
|
2.58 |
1.41 |
| 90% |
10% |
|
|
|
65% |
35% |
|
|
|
26% |
74% |
Poslednji 7 susret
|
2026-04-11 |
FC Ranger's
|
3 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-02-14 |
Atletic Escaldes
|
0 - 2 |
FC Ranger's
|
|
2025-10-18 |
FC Ranger's
|
2 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2025-04-17 |
FC Ranger's
|
1 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2025-04-12 |
FC Ranger's
|
1 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2025-02-02 |
Atletic Escaldes
|
3 - 1 |
FC Ranger's
|
|
2024-11-10 |
FC Ranger's
|
3 - 2 |
Atletic Escaldes
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
4 |
|
7 |
4 |
3 |
| 14% |
29% |
57% |
|
100% |
57% |
43% |
Atletic Escaldes poslednji 12 mečevi
|
2026-10-18 |
Inter Escaldes
|
4 - 2 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-10-11 |
Atletic Escaldes
|
1 - 1 |
Esperanca
|
|
2026-09-20 |
Casa de Portugal
|
0 - 3 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-09-12 |
Atletic Escaldes
|
4 - 1 |
Sporting Escaldes
|
|
2026-09-06 |
Penya
|
1 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-07-30 |
Atletic Escaldes
|
0 - 2 |
Vaduz
|
|
2026-07-23 |
Vaduz
|
4 - 0 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-07-16 |
Mornar Bar
|
1 - 2 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-07-09 |
Atletic Escaldes
|
2 - 1 |
Mornar Bar
|
|
2026-05-23 |
FC Santa Coloma
|
2 - 3 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-05-17 |
Atletic Escaldes
|
2 - 0 |
Penya
|
|
2026-05-10 |
Inter Escaldes
|
3 - 1 |
Atletic Escaldes
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
12 |
8 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
100% |
67% |
42% |
FC Ranger's poslednji 12 mečevi
|
2026-10-17 |
FC Ranger's
|
0 - 1 |
Ordino
|
|
2026-10-11 |
FC Ranger's
|
3 - 0 |
Carroi
|
|
2026-09-20 |
Inter Escaldes
|
3 - 0 |
FC Ranger's
|
|
2026-09-13 |
FC Ranger's
|
2 - 1 |
Esperanca
|
|
2026-09-06 |
Casa de Portugal
|
1 - 1 |
FC Ranger's
|
|
2026-05-16 |
FC Ranger's
|
2 - 0 |
FC Santa Coloma
|
|
2026-05-10 |
Penya
|
1 - 2 |
FC Ranger's
|
|
2026-04-25 |
FC Ranger's
|
3 - 5 |
Inter Escaldes
|
|
2026-04-19 |
Carroi
|
1 - 2 |
FC Ranger's
|
|
2026-04-11 |
FC Ranger's
|
3 - 1 |
Atletic Escaldes
|
|
2026-03-13 |
FC Ranger's
|
0 - 1 |
FC Santa Coloma
|
|
2026-03-07 |
Ordino
|
1 - 2 |
FC Ranger's
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
8 |
2 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
67% |
17% |
Tabela Primera Divisió
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
FC Santa Coloma |
5 |
5 |
0 |
0 |
19 |
2 |
+17 |
15 |
| 2 |
Inter Escaldes |
5 |
4 |
1 |
0 |
16 |
4 |
+12 |
13 |
| 3 |
Ordino |
5 |
3 |
0 |
2 |
6 |
11 |
-5 |
9 |
| 4 |
Atletic Escaldes |
5 |
2 |
2 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
8 |
| 5 |
FC Ranger's |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 6 |
Esperanca |
5 |
1 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
5 |
| 7 |
Penya |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
10 |
-5 |
5 |
| 8 |
Casa de Portugal |
6 |
1 |
2 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
5 |
| 9 |
Sporting Escaldes |
6 |
1 |
1 |
4 |
5 |
14 |
-9 |
4 |
| 10 |
Carroi |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
12 |
-10 |
1 |
Hronologija mečeva u ligi
| Atletic Escaldes |
|
| FC Ranger's |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Atletic Escaldes |
FC Ranger's |
| 1 |
FC Santa Coloma |
|
|
| 2 |
Inter Escaldes |
|
3 - 0 |
| 3 |
Ordino |
|
|
| 4 |
Atletic Escaldes |
- |
|
| 5 |
FC Ranger's |
|
- |
| 6 |
Esperanca |
1 - 1 |
|
| 7 |
Penya |
|
|
| 8 |
Casa de Portugal |
|
1 - 1 |
| 9 |
Sporting Escaldes |
4 - 1 |
|
| 10 |
Carroi |
|
|
Statistika timova
| |
Atletic Escaldes |
FC Ranger's |
| Pobeda |
2 |
2 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
1 |
2 |
| Dati golovi |
11 |
6 |
| Primljeni golovi |
7 |
6 |
| Prosek dati golovi |
2.20 |
1.20 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
1.20 |
| Meč dati golovi |
100% |
60% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
80% |
| Oba Tima Pogađaju |
80% |
40% |
| Više 1.5 |
100% |
80% |
| Više 2.5 |
60% |
60% |
| Više 3.5 |
40% |
0% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
1 |
0 |
| Nerešeno |
1 |
1 |
| Gubici |
0 |
1 |
| Dati golovi |
5 |
1 |
| Primljeni golovi |
2 |
4 |
| Prosek dati golovi |
2.50 |
0.50 |
| Prosek primljeni golovi |
1.00 |
2.00 |
| Meč dati golovi |
100% |
50% |
| Meč primljeni golovi |
100% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
100% |
50% |
| Više 1.5 |
100% |
100% |
| Više 2.5 |
50% |
50% |
| Više 3.5 |
50% |
0% |
Ukupna statistika za Primera Divisió
| Meč (26) |
| Pobeda u domu |
46% |
| Nerešeno |
23% |
| Pobeda u gostima |
31% |
| Mečevi odigrani |
19% |
| Golovi (86) |
| Golovi po meču |
3.31 |
| Golovi u domu po meču |
1.96 |
| Golovi u gostima po meču |
1.35 |
| Domaći tim je postigao gol u |
81% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
69% |
| Oba Tima Pogađaju |
50% |
| Više 1.5 |
92% |
| Više 2.5 |
73% |
| Više 3.5 |
38% |
Atletic Escaldes sledeći 6 mečevi
|
2026-11-01 |
Ordino
|
- |
Atletic Escaldes
|
|
2026-11-08 |
Carroi
|
- |
Atletic Escaldes
|
|
2026-11-22 |
Atletic Escaldes
|
- |
FC Santa Coloma
|
|
2026-11-29 |
Penya
|
- |
Atletic Escaldes
|
|
2026-12-06 |
Esperanca
|
- |
Atletic Escaldes
|
|
2026-12-12 |
Sporting Escaldes
|
- |
Atletic Escaldes
|
FC Ranger's sledeći 6 mečevi
|
2026-11-01 |
FC Ranger's
|
- |
FC Santa Coloma
|
|
2026-11-08 |
Penya
|
- |
FC Ranger's
|
|
2026-11-22 |
FC Ranger's
|
- |
Sporting Escaldes
|
|
2026-11-28 |
Esperanca
|
- |
FC Ranger's
|
|
2026-12-06 |
Sporting Escaldes
|
- |
FC Ranger's
|
|
2026-12-13 |
Ordino
|
- |
FC Ranger's
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.09 |
3.41 |
2.76 |
| Verovatnoća |
35% |
44% |
21% |
|
1X @ 1.35 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.35 |
1.61 |
| Verovatnoća |
62% |
38% |
|
1X @ 1.35 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.18 |
4.20 |
| Verovatnoća |
|
90% |
10% |
|
Više 1.5 @ 1.18 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.60 |
2.07 |
| Verovatnoća |
|
65% |
35% |
|
Više 2.5 @ 1.60 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.58 |
1.41 |
| Verovatnoća |
|
26% |
74% |
|
Manje 3.5 @ 1.41 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.52 |
2.24 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Da @ 1.52 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-25 12:02. Moguće su trenutne promene!