Prva divizija - Irska
petak, 24.02.2023
19:45
19:45

Athlone

Finn Harps
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Athlone |
| Gosti: | Ballybofey |
| Udaljenost: | 152.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Athlone Town Stadium |
| Kapacitet: | 2 500 (2 000) |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 19:45 (19:45 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.30 | 2.40 | 12 | 1.49 | 1.49 | |||
| 33% | 31% | 36% | 1.29 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.23 | 3.80 | 1.70 | 2.00 | 2.70 | 1.41 | ||||||
| 93% | 7% | 86% | 14% | 40% | 60% |
Poslednji 12 susret
| 2021-03-06 | Athlone | 1 - 3 | Finn Harps |
| 2018-08-17 | Athlone | 1 - 3 | Finn Harps |
| 2018-06-01 | Finn Harps | 4 - 0 | Athlone |
| 2018-03-30 | Athlone | 1 - 1 | Finn Harps |
| 2015-10-09 | Athlone | 1 - 1 | Finn Harps |
| 2015-07-31 | Finn Harps | 0 - 0 | Athlone |
| 2015-06-05 | Athlone | 1 - 0 | Finn Harps |
| 2015-04-10 | Finn Harps | 1 - 0 | Athlone |
| 2013-10-04 | Finn Harps | 3 - 2 | Athlone |
| 2013-08-02 | Athlone | 1 - 0 | Finn Harps |
| 2013-06-08 | Finn Harps | 2 - 3 | Athlone |
| 2013-04-12 | Athlone | 1 - 0 | Finn Harps |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 7 | 5 | 5 | |
| 33% | 25% | 42% | 58% | 42% | 42% |
Athlone poslednji 12 mečevi
| 2023-02-18 | Longford | 1 - 3 | Athlone |
| 2023-01-27 | Athlone | 1 - 2 | Sligo Rovers |
| 2023-01-21 | Athlone | 1 - 3 | Shelbourne |
| 2022-10-21 | Waterford | 4 - 2 | Athlone |
| 2022-10-14 | Athlone | 3 - 2 | Cork City |
| 2022-10-07 | Galway | 1 - 2 | Athlone |
| 2022-09-30 | Athlone | 2 - 2 | Longford |
| 2022-09-16 | Cobh Ramblers | 1 - 3 | Athlone |
| 2022-09-09 | Athlone | 2 - 0 | Wexford |
| 2022-09-02 | Bray | 2 - 0 | Athlone |
| 2022-08-19 | Athlone | 2 - 0 | Treaty United |
| 2022-08-05 | Cork City | 6 - 1 | Athlone |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 12 | 9 | 7 | |
| 50% | 8% | 42% | 100% | 75% | 58% |
Finn Harps poslednji 12 mečevi
| 2023-02-17 | Finn Harps | 1 - 2 | Galway |
| 2023-02-11 | Sligo Rovers | 2 - 0 | Finn Harps |
| 2023-01-22 | Derry City | 6 - 0 | Finn Harps |
| 2023-01-20 | Dundalk | 0 - 0 | Finn Harps |
| 2022-11-06 | Drogheda | 2 - 0 | Finn Harps |
| 2022-10-28 | Finn Harps | 1 - 3 | UC Dublin |
| 2022-10-21 | Bohemians D. | 2 - 2 | Finn Harps |
| 2022-10-14 | Finn Harps | 1 - 2 | Dundalk |
| 2022-10-07 | Derry City | 3 - 0 | Finn Harps |
| 2022-09-30 | Finn Harps | 1 - 1 | Shelbourne |
| 2022-09-24 | Finn Harps | 0 - 2 | Bohemians D. |
| 2022-09-11 | Shamrock Rovers | 5 - 1 | Finn Harps |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 11 | 7 | 4 | |
| 0% | 25% | 75% | 92% | 58% | 33% |
Tabela Prva divizija
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Waterford | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Athlone | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Cobh Ramblers | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Galway | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Bray | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Finn Harps | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Treaty United | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Longford | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Kerry | 1 | -2 | 0 |
| 10 | Wexford | 1 | -3 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Athlone | |
| Finn Harps | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Athlone | Finn Harps | |
| Pozicija | 2 | 6 |
| Bodovi | 3 | 0 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 6 | 6 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Athlone | Finn Harps | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
1
0 0 |
0
0 1 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Athlone | Finn Harps | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
3
1 |
1
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Prva divizija
| Meč (5) | |
| Pobeda u domu | 0% |
| Nerešeno | 0% |
| Pobeda u gostima | 100% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (13) | |
| Golovi po meču | 2.60 |
| Golovi u domu po meču | 0.40 |
| Golovi u gostima po meču | 2.20 |
| Domaći tim je postigao gol u | 40% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 100% |
| Oba Tima Pogađaju | 40% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 60% |
| Više 3.5 | 20% |
Athlone sledeći 6 mečevi
| 2023-03-03 | Wexford | - | Athlone |
| 2023-03-10 | Athlone | - | Waterford |
| 2023-03-17 | Athlone | - | Treaty United |
| 2023-03-24 | Kerry | - | Athlone |
| 2023-03-31 | Athlone | - | Galway |
| 2023-04-07 | Bray | - | Athlone |
Finn Harps sledeći 6 mečevi
| 2023-03-03 | Finn Harps | - | Bray |
| 2023-03-10 | Finn Harps | - | Wexford |
| 2023-03-18 | Longford | - | Finn Harps |
| 2023-03-24 | Finn Harps | - | Cobh Ramblers |
| 2023-03-31 | Waterford | - | Finn Harps |
| 2023-04-07 | Kerry | - | Finn Harps |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.45 | 3.30 | 2.40 |
| Verovatnoća | 33% | 31% | 36% |
| 12 @ 1.29 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.49 | 1.49 |
| Verovatnoća | 43% | 57% |
| X2 @ 1.49 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.23 | 3.80 | |
| Verovatnoća | 93% | 7% | |
| Više 1.5 @ 1.23 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 2.00 | |
| Verovatnoća | 86% | 14% | |
| Više 2.5 @ 1.70 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.70 | 1.41 | |
| Verovatnoća | 40% | 60% | |
| Manje 3.5 @ 1.41 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.60 | 2.20 | |
| Verovatnoća | 80% | 20% | |
| Da @ 1.60 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-02-24 16:05. Moguće su trenutne promene!