Premijer liga - Engleska
utorak, 02.05.2023
20:00
20:00

Arsenal

Chelsea
3 - 1
(3 - 0, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | London |
| Gosti: | London |
| Stadion | |
| Stadion: | Emirates Stadium |
| Kapacitet: | 60 361 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| Domaći: | Mikel Arteta (Spa) |
| Gosti: | Xabi Alonso (Spa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 20:00 (20:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.38 | |||
| 52% | 24% | 24% | 1.55 | 68% | 32% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.33 | 1.73 | 2.10 | 2.75 | 1.44 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Poslednji 12 susret
| 2022-11-06 | Chelsea | 0 - 1 | Arsenal |
| 2022-07-24 | Arsenal | 4 - 0 | Chelsea |
| 2022-04-20 | Chelsea | 2 - 4 | Arsenal |
| 2021-08-22 | Arsenal | 0 - 2 | Chelsea |
| 2021-08-01 | Arsenal | 1 - 2 | Chelsea |
| 2021-05-12 | Chelsea | 0 - 1 | Arsenal |
| 2020-12-26 | Arsenal | 3 - 1 | Chelsea |
| 2020-08-01 | Arsenal | 2 - 1 | Chelsea |
| 2020-01-21 | Chelsea | 2 - 2 | Arsenal |
| 2019-12-29 | Arsenal | 1 - 2 | Chelsea |
| 2019-05-29 | Chelsea | 4 - 1 | Arsenal |
| 2019-01-19 | Arsenal | 2 - 0 | Chelsea |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Arsenal poslednji 12 mečevi
| 2023-04-26 | Manchester City | 4 - 1 | Arsenal |
| 2023-04-21 | Arsenal | 3 - 3 | Southampton |
| 2023-04-16 | West Ham | 2 - 2 | Arsenal |
| 2023-04-09 | Liverpool | 2 - 2 | Arsenal |
| 2023-04-01 | Arsenal | 4 - 1 | Leeds |
| 2023-03-19 | Arsenal | 4 - 1 | Crystal Palace |
| 2023-03-16 | Arsenal | 1 - 1 | Sporting |
| 2023-03-12 | Fulham | 0 - 3 | Arsenal |
| 2023-03-09 | Sporting | 2 - 2 | Arsenal |
| 2023-03-04 | Arsenal | 3 - 2 | Bournemouth |
| 2023-03-01 | Arsenal | 4 - 0 | Everton |
| 2023-02-25 | Leicester | 0 - 1 | Arsenal |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 10 | 9 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 83% | 75% |
Chelsea poslednji 12 mečevi
| 2023-04-26 | Chelsea | 0 - 2 | Brentford |
| 2023-04-18 | Chelsea | 0 - 2 | Real Madrid |
| 2023-04-15 | Chelsea | 1 - 2 | Brighton |
| 2023-04-12 | Real Madrid | 2 - 0 | Chelsea |
| 2023-04-08 | Wolves | 1 - 0 | Chelsea |
| 2023-04-04 | Chelsea | 0 - 0 | Liverpool |
| 2023-04-01 | Chelsea | 0 - 2 | Aston Villa |
| 2023-03-18 | Chelsea | 2 - 2 | Everton |
| 2023-03-11 | Leicester | 1 - 3 | Chelsea |
| 2023-03-07 | Chelsea | 2 - 0 | Dortmund |
| 2023-03-04 | Chelsea | 1 - 0 | Leeds |
| 2023-02-26 | Tottenham | 2 - 0 | Chelsea |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 3 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 25% | 17% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 32 | +54 | 76 |
| 2 | Arsenal | 33 | +40 | 75 |
| 3 | Newcastle | 33 | +34 | 65 |
| 4 | Manchester Utd | 32 | +10 | 63 |
| 5 | Liverpool | 33 | +23 | 56 |
| 6 | Tottenham | 34 | +6 | 54 |
| 7 | Aston Villa | 34 | +4 | 54 |
| 8 | Brighton | 31 | +21 | 52 |
| 9 | Brentford | 34 | +8 | 50 |
| 10 | Fulham | 33 | 0 | 45 |
| 11 | Crystal Palace | 34 | -10 | 40 |
| 12 | Chelsea | 32 | -5 | 39 |
| 13 | Bournemouth | 34 | -28 | 39 |
| 14 | Wolves | 34 | -21 | 37 |
| 15 | West Ham | 33 | -10 | 34 |
| 16 | Leicester | 34 | -13 | 30 |
| 17 | Leeds | 34 | -24 | 30 |
| 18 | Nottingham | 34 | -32 | 30 |
| 19 | Everton | 34 | -25 | 29 |
| 20 | Southampton | 34 | -32 | 24 |
Hronologija mečeva u ligi
| Arsenal | |
| Chelsea | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Arsenal | Chelsea |
|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 1 - 3 | |
| 2 | Arsenal | - | |
| 3 | Newcastle | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 4 | Manchester Utd | 3 - 2 | |
| 5 | Liverpool | 3 - 2 | 0 - 0 |
| 6 | Tottenham | 3 - 1 | 2 - 0 |
| 7 | Aston Villa | 2 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Brighton | 4 - 1 | |
| 9 | Brentford | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Fulham | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 11 | Crystal Palace | 4 - 1 | 1 - 2 |
| 12 | Chelsea | - | |
| 13 | Bournemouth | 3 - 2 | |
| 14 | Wolves | 1 - 0 | |
| 15 | West Ham | 3 - 1 | 1 - 1 |
| 16 | Leicester | 4 - 2 | 1 - 3 |
| 17 | Leeds | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 18 | Nottingham | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 19 | Everton | 4 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Southampton | 3 - 3 | 2 - 1 |
Pozicija u ligi
| Arsenal | Chelsea | |
| Pozicija | 2 | 12 |
| Bodovi | 75 | 39 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 13 |
| Bodovi | 39 | 16 |
Forma u ligi
| Arsenal | Chelsea | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
23
6 4 |
10
9 13 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
12
3 1 |
4
4 7 |
Golovi u ligi
| Arsenal | Chelsea | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
78
38 |
30
35 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
45
21 |
13
19 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (333) | |
| Pobeda u domu | 47% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 30% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (945) | |
| Golovi po meču | 2.84 |
| Golovi u domu po meču | 1.63 |
| Golovi u gostima po meču | 1.21 |
| Domaći tim je postigao gol u | 77% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 67% |
| Oba Tima Pogađaju | 51% |
| Više 1.5 | 76% |
| Više 2.5 | 53% |
| Više 3.5 | 32% |
Arsenal sledeći 6 mečevi
| 2023-05-07 | Newcastle | - | Arsenal |
| 2023-05-14 | Arsenal | - | Brighton |
| 2023-05-20 | Nottingham | - | Arsenal |
| 2023-05-28 | Arsenal | - | Wolves |
| 2023-07-13 | Nurnberg | - | Arsenal |
| 2023-07-22 | Arsenal | - | Manchester Utd |
Chelsea sledeći 6 mečevi
| 2023-05-06 | Bournemouth | - | Chelsea |
| 2023-05-13 | Chelsea | - | Nottingham |
| 2023-05-21 | Manchester City | - | Chelsea |
| 2023-05-25 | Manchester Utd | - | Chelsea |
| 2023-05-28 | Chelsea | - | Newcastle |
| 2023-07-20 | Chelsea | - | Wrexham |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.55 | 4.00 | 6.50 |
| Verovatnoća | 52% | 24% | 24% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.11 | 2.38 |
| Verovatnoća | 68% | 32% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.22 | 4.33 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.22 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.73 | 2.10 | |
| Verovatnoća | 53% | 47% | |
| Više 2.5 @ 1.73 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.75 | 1.44 | |
| Verovatnoća | 32% | 68% | |
| Manje 3.5 @ 1.44 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.95 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-05-02 16:04. Moguće su trenutne promene!