Premijer liga - Azerbejdžan
subota, 31.10.2026
11:00
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Nakhchivan |
| Gosti: |
Baku |
| Udaljenost: |
404.1 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Gradski stadion Nahčivan
|
| Kapacitet: |
12 800 |
| Dimenzije: |
110 x 60 m |
| Fotografije: |
Google maps (mapa) |
| Početni čas |
| Sat: |
11:00 (15:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.80 |
3.25 |
2.20 |
2 |
|
|
|
1.60 |
1.38 |
| 12% |
34% |
54% |
2.20 |
|
|
|
18% |
82% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.40 |
|
|
|
1.85 |
1.83 |
|
|
|
3.20 |
1.31 |
| 74% |
26% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
32% |
68% |
Poslednji 12 susret
|
2026-05-23 |
Araz-Naxcivan
|
3 - 2 |
Zira
|
|
2026-02-27 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 1 |
Zira
|
|
2025-08-19 |
Zira
|
1 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2025-05-25 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 1 |
Zira
|
|
2025-02-28 |
Zira
|
0 - 2 |
Araz-Naxcivan
|
|
2025-02-06 |
Araz-Naxcivan
|
1 - 0 |
Zira
|
|
2025-01-18 |
Zira
|
1 - 0 |
Araz-Naxcivan
|
|
2024-11-06 |
Zira
|
0 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2024-10-26 |
Araz-Naxcivan
|
1 - 1 |
Zira
|
|
2024-04-29 |
Zira
|
0 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2024-02-25 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 3 |
Zira
|
|
2023-12-09 |
Zira
|
0 - 0 |
Araz-Naxcivan
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
5 |
2 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
42% |
17% |
8% |
Araz-Naxcivan poslednji 12 mečevi
|
2026-10-23 |
Araz-Naxcivan
|
1 - 2 |
Gabala
|
|
2026-10-16 |
SumQayit
|
2 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-10-09 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 2 |
Kapaz
|
|
2026-09-20 |
Shamakhi
|
2 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-09-13 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 2 |
Turan Tovuz
|
|
2026-09-06 |
Qarabag
|
3 - 2 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-08-31 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 1 |
Sabah Baku
|
|
2026-08-23 |
Neftci Baku
|
5 - 0 |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-08-15 |
Araz-Naxcivan
|
0 - 0 |
Imishli FK
|
|
2026-05-23 |
Araz-Naxcivan
|
3 - 2 |
Zira
|
|
2026-05-15 |
Araz-Naxcivan
|
2 - 0 |
Kapaz
|
|
2026-05-09 |
SumQayit
|
2 - 1 |
Araz-Naxcivan
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
10 |
8 |
4 |
| 17% |
17% |
67% |
|
83% |
67% |
33% |
Zira poslednji 12 mečevi
|
2026-10-27 |
Sabail
|
1 - 1 |
Zira
|
|
2026-10-23 |
Zira
|
3 - 2 |
SumQayit
|
|
2026-10-18 |
Kapaz
|
1 - 1 |
Zira
|
|
2026-10-10 |
Zira
|
1 - 1 |
Shamakhi
|
|
2026-09-19 |
Turan Tovuz
|
1 - 0 |
Zira
|
|
2026-09-13 |
Zira
|
1 - 1 |
Qarabag
|
|
2026-09-05 |
Sabah Baku
|
5 - 0 |
Zira
|
|
2026-08-30 |
Zira
|
1 - 0 |
Neftci Baku
|
|
2026-08-22 |
Zira
|
3 - 1 |
Imishli FK
|
|
2026-08-16 |
Zira
|
2 - 0 |
Shafa Baku
|
|
2026-07-30 |
Zira
|
1 - 1 |
Paide
|
|
2026-07-23 |
Paide
|
1 - 0 |
Zira
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
9 |
3 |
3 |
| 33% |
42% |
25% |
|
75% |
25% |
25% |
Tabela Premijer liga
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Sabah Baku |
9 |
6 |
2 |
1 |
20 |
4 |
+16 |
20 |
| 2 |
Neftci Baku |
9 |
5 |
3 |
1 |
22 |
9 |
+13 |
18 |
| 3 |
Qarabag |
8 |
5 |
3 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
18 |
| 4 |
Turan Tovuz |
10 |
5 |
3 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
18 |
| 5 |
Zira |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
12 |
0 |
15 |
| 6 |
Kapaz |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
9 |
0 |
14 |
| 7 |
Shamakhi |
9 |
3 |
4 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
13 |
| 8 |
Imishli FK |
9 |
3 |
1 |
5 |
9 |
14 |
-5 |
10 |
| 9 |
SumQayit |
8 |
2 |
2 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
8 |
| 10 |
Gabala |
9 |
2 |
1 |
6 |
5 |
16 |
-11 |
7 |
| 11 |
Shafa Baku |
9 |
1 |
0 |
8 |
5 |
17 |
-12 |
3 |
| 12 |
Araz-Naxcivan |
9 |
0 |
2 |
7 |
7 |
19 |
-12 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Araz-Naxcivan |
|
| Zira |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Araz-Naxcivan |
Zira |
| 1 |
Sabah Baku |
0 - 1 |
5 - 0 |
| 2 |
Neftci Baku |
|
|
| 3 |
Qarabag |
|
|
| 4 |
Turan Tovuz |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 5 |
Zira |
|
- |
| 6 |
Kapaz |
0 - 2 |
1 - 1 |
| 7 |
Shamakhi |
|
|
| 8 |
Imishli FK |
0 - 0 |
|
| 9 |
SumQayit |
|
|
| 10 |
Gabala |
1 - 2 |
|
| 11 |
Shafa Baku |
|
|
| 12 |
Araz-Naxcivan |
- |
|
Statistika timova
| |
Araz-Naxcivan |
Zira |
| Pobeda |
0 |
4 |
| Nerešeno |
2 |
3 |
| Gubici |
7 |
2 |
| Dati golovi |
7 |
12 |
| Primljeni golovi |
19 |
12 |
| Prosek dati golovi |
0.78 |
1.33 |
| Prosek primljeni golovi |
2.11 |
1.33 |
| Meč dati golovi |
56% |
78% |
| Meč primljeni golovi |
89% |
78% |
| Oba Tima Pogađaju |
56% |
56% |
| Više 1.5 |
78% |
78% |
| Više 2.5 |
67% |
33% |
| Više 3.5 |
33% |
33% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
0 |
0 |
| Nerešeno |
2 |
1 |
| Gubici |
3 |
2 |
| Dati golovi |
3 |
1 |
| Primljeni golovi |
7 |
7 |
| Prosek dati golovi |
0.60 |
0.33 |
| Prosek primljeni golovi |
1.40 |
2.33 |
| Meč dati golovi |
40% |
33% |
| Meč primljeni golovi |
80% |
100% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
33% |
| Više 1.5 |
60% |
67% |
| Više 2.5 |
40% |
33% |
| Više 3.5 |
20% |
33% |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (53) |
| Pobeda u domu |
47% |
| Nerešeno |
25% |
| Pobeda u gostima |
28% |
| Mečevi odigrani |
27% |
| Golovi (139) |
| Golovi po meču |
2.62 |
| Golovi u domu po meču |
1.45 |
| Golovi u gostima po meču |
1.17 |
| Domaći tim je postigao gol u |
72% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
70% |
| Oba Tima Pogađaju |
51% |
| Više 1.5 |
68% |
| Više 2.5 |
49% |
| Više 3.5 |
32% |
Araz-Naxcivan sledeći 6 mečevi
|
2026-11-07 |
Shafa Baku
|
- |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-11-22 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Neftci Baku
|
|
2026-11-28 |
Sabah Baku
|
- |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-12-05 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Qarabag
|
|
2026-12-13 |
Turan Tovuz
|
- |
Araz-Naxcivan
|
|
2026-12-19 |
Araz-Naxcivan
|
- |
Shamakhi
|
Zira sledeći 6 mečevi
|
2026-11-07 |
Zira
|
- |
Gabala
|
|
2026-11-20 |
Imishli FK
|
- |
Zira
|
|
2026-11-28 |
Neftci Baku
|
- |
Zira
|
|
2026-12-05 |
Zira
|
- |
Sabah Baku
|
|
2026-12-13 |
Qarabag
|
- |
Zira
|
|
2026-12-19 |
Zira
|
- |
Turan Tovuz
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.80 |
3.25 |
2.20 |
| Verovatnoća |
12% |
34% |
54% |
|
2 @ 2.20 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.60 |
1.38 |
| Verovatnoća |
18% |
82% |
|
X2 @ 1.38 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.27 |
3.40 |
| Verovatnoća |
|
74% |
26% |
|
Više 1.5 @ 1.27 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.85 |
1.83 |
| Verovatnoća |
|
49% |
51% |
|
Manje 2.5 @ 1.83 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
3.20 |
1.31 |
| Verovatnoća |
|
32% |
68% |
|
Manje 3.5 @ 1.31 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.70 |
2.00 |
| Verovatnoća |
|
54% |
46% |
|
Da @ 1.70 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-31 08:02. Moguće su trenutne promene!