Ligue 2 - Francuska
subota, 22.04.2023
18:00
18:00

Amiens

Valenciennes
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Amiens |
| Gosti: | Valenciennes |
| Udaljenost: | 101.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade de la Licorne |
| Kapacitet: | 12 097 |
| Dimenzije: | 105 x 68 m |
| Fotografije: | Google maps (mapa) |
| Početni čas | |
| Sat: | 18:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.75 | 1 | 1.18 | 1.95 | |||
| 47% | 25% | 28% | 1.80 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.98 | 1.88 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 22% | 78% |
Poslednji 10 susret
| 2022-12-26 | Valenciennes | 1 - 1 | Amiens |
| 2022-04-02 | Valenciennes | 0 - 2 | Amiens |
| 2021-10-23 | Amiens | 3 - 0 | Valenciennes |
| 2021-04-20 | Amiens | 3 - 1 | Valenciennes |
| 2020-12-18 | Valenciennes | 0 - 2 | Amiens |
| 2020-08-05 | Amiens | 1 - 2 | Valenciennes |
| 2019-07-19 | Valenciennes | 1 - 0 | Amiens |
| 2019-01-05 | Amiens | 1 - 0 | Valenciennes |
| 2017-02-17 | Valenciennes | 1 - 1 | Amiens |
| 2016-09-20 | Amiens | 0 - 0 | Valenciennes |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 2 | 7 | 3 | 1 | |
| 50% | 30% | 20% | 70% | 30% | 10% |
Amiens poslednji 12 mečevi
| 2023-04-15 | Guingamp | 3 - 1 | Amiens |
| 2023-04-08 | Amiens | 1 - 0 | Nimes |
| 2023-04-01 | Grenoble | 2 - 1 | Amiens |
| 2023-03-18 | Amiens | 1 - 3 | Rodez |
| 2023-03-14 | Paris FC | 3 - 0 | Amiens |
| 2023-03-11 | St. Etienne | 1 - 1 | Amiens |
| 2023-03-04 | Amiens | 1 - 0 | Pau |
| 2023-02-27 | Amiens | 1 - 2 | Bordeaux |
| 2023-02-18 | Annecy | 2 - 0 | Amiens |
| 2023-02-06 | Amiens | 0 - 2 | Metz |
| 2023-01-31 | Niort | 1 - 3 | Amiens |
| 2023-01-28 | Amiens | 1 - 1 | Le Havre |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 10 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 83% | 50% | 25% |
Valenciennes poslednji 12 mečevi
| 2023-04-15 | Valenciennes | 0 - 0 | Niort |
| 2023-04-10 | Annecy | 2 - 1 | Valenciennes |
| 2023-04-01 | Valenciennes | 4 - 5 | Paris FC |
| 2023-03-18 | Caen | 2 - 1 | Valenciennes |
| 2023-03-11 | Valenciennes | 2 - 2 | Bastia |
| 2023-03-04 | Quevilly Rouen | 1 - 1 | Valenciennes |
| 2023-02-25 | Valenciennes | 2 - 2 | Dijon |
| 2023-02-18 | Valenciennes | 0 - 0 | Rodez |
| 2023-02-11 | Guingamp | 3 - 1 | Valenciennes |
| 2023-02-03 | Valenciennes | 3 - 1 | Laval |
| 2023-01-31 | Sochaux | 4 - 0 | Valenciennes |
| 2023-01-28 | Valenciennes | 1 - 1 | Metz |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Ligue 2
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 31 | +27 | 64 |
| 2 | Bordeaux | 31 | +16 | 56 |
| 3 | Metz | 31 | +21 | 55 |
| 4 | Sochaux | 31 | +22 | 52 |
| 5 | Bastia | 31 | +4 | 51 |
| 6 | Caen | 31 | +7 | 49 |
| 7 | Grenoble | 31 | +3 | 47 |
| 8 | Quevilly Rouen | 31 | +1 | 43 |
| 9 | St. Etienne | 31 | +4 | 42 |
| 10 | Guingamp | 31 | 0 | 42 |
| 11 | Paris FC | 31 | -4 | 40 |
| 12 | Amiens | 31 | -7 | 40 |
| 13 | Rodez | 31 | -7 | 37 |
| 14 | Pau | 31 | -9 | 37 |
| 15 | Annecy | 31 | -10 | 36 |
| 16 | Valenciennes | 31 | -8 | 34 |
| 17 | Laval | 31 | -13 | 31 |
| 18 | Dijon | 31 | -10 | 30 |
| 19 | Nimes | 31 | -13 | 29 |
| 20 | Niort | 31 | -24 | 27 |
Hronologija mečeva u ligi
| Amiens | |
| Valenciennes | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Amiens | Valenciennes |
|---|---|---|---|
| 1 | Le Havre | 1 - 1 | |
| 2 | Bordeaux | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Metz | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Sochaux | 4 - 0 | |
| 5 | Bastia | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 6 | Caen | 2 - 1 | |
| 7 | Grenoble | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Quevilly Rouen | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 9 | St. Etienne | 0 - 1 | |
| 10 | Guingamp | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 11 | Paris FC | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 12 | Amiens | - | |
| 13 | Rodez | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 14 | Pau | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Annecy | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 16 | Valenciennes | - | |
| 17 | Laval | 1 - 0 | |
| 18 | Dijon | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 19 | Nimes | 1 - 0 | |
| 20 | Niort | 3 - 0 | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Amiens | Valenciennes | |
| Pozicija | 12 | 16 |
| Bodovi | 40 | 34 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 11 | 18 |
| Bodovi | 24 | 9 |
Forma u ligi
| Amiens | Valenciennes | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
11
7 13 |
7
13 11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
7
3 5 |
2
3 10 |
Golovi u ligi
| Amiens | Valenciennes | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
33
40 |
33
41 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
17
15 |
8
21 |
Ukupna statistika za Ligue 2
| Meč (310) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 27% |
| Pobeda u gostima | 29% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (724) | |
| Golovi po meču | 2.34 |
| Golovi u domu po meču | 1.29 |
| Golovi u gostima po meču | 1.05 |
| Domaći tim je postigao gol u | 71% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 64% |
| Oba Tima Pogađaju | 46% |
| Više 1.5 | 65% |
| Više 2.5 | 43% |
| Više 3.5 | 22% |
Amiens sledeći 6 mečevi
| 2023-04-29 | Bastia | - | Amiens |
| 2023-05-06 | Amiens | - | Sochaux |
| 2023-05-13 | Dijon | - | Amiens |
| 2023-05-20 | Amiens | - | Caen |
| 2023-05-26 | Quevilly Rouen | - | Amiens |
| 2023-06-02 | Amiens | - | Laval |
Valenciennes sledeći 6 mečevi
| 2023-04-29 | Valenciennes | - | Bordeaux |
| 2023-05-06 | Nimes | - | Valenciennes |
| 2023-05-13 | Valenciennes | - | Pau |
| 2023-05-22 | Le Havre | - | Valenciennes |
| 2023-05-26 | Valenciennes | - | Grenoble |
| 2023-06-02 | St. Etienne | - | Valenciennes |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 3.50 | 4.75 |
| Verovatnoća | 47% | 25% | 28% |
| 1 @ 1.80 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.18 | 1.95 |
| Verovatnoća | 62% | 38% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.29 | 3.50 | |
| Verovatnoća | 68% | 32% | |
| Više 1.5 @ 1.29 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.88 | |
| Verovatnoća | 42% | 58% | |
| Manje 2.5 @ 1.88 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.25 | 1.33 | |
| Verovatnoća | 22% | 78% | |
| Manje 3.5 @ 1.33 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.80 | 1.91 | |
| Verovatnoća | 50% | 50% | |
| Da @ 1.80 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-04-22 16:05. Moguće su trenutne promene!