Saudi Professional League - Saudijska Arabija
četvrtak, 29.10.2026
18:00
0 - 6
(0 - 2, 0 - 4)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Rijad |
| Gosti: |
Al Khobar |
| Udaljenost: |
392.1 km |
| Početni čas |
| Sat: |
18:00 (21:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.50 |
5.00 |
1.30 |
2 |
|
|
|
3.25 |
1.08 |
| 31% |
8% |
61% |
1.30 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.00 |
1.73 |
| 75% |
25% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
43% |
57% |
Poslednji 4 susret
|
2026-04-29 |
Al-Riyadh
|
0 - 4 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-01-04 |
Al-Qadsiah
|
4 - 0 |
Al-Riyadh
|
|
2025-03-02 |
Al-Qadsiah
|
1 - 0 |
Al-Riyadh
|
|
2024-10-04 |
Al-Riyadh
|
2 - 1 |
Al-Qadsiah
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
3 |
|
3 |
3 |
2 |
| 25% |
0% |
75% |
|
75% |
75% |
50% |
Al-Riyadh poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Al-Riyadh
|
2 - 1 |
Al-Taawon
|
|
2026-10-20 |
Diriyah Club
|
1 - 0 |
Al-Riyadh
|
|
2026-10-11 |
Al-Fayha
|
1 - 1 |
Al-Riyadh
|
|
2026-09-13 |
Al-Riyadh
|
2 - 0 |
Al-Kholood
|
|
2026-09-07 |
Al-Khaleej
|
0 - 0 |
Al-Riyadh
|
|
2026-09-04 |
Al Ahli SC
|
5 - 0 |
Al-Riyadh
|
|
2026-08-28 |
Al-Riyadh
|
1 - 0 |
Neom SC
|
|
2026-08-25 |
Al Shabab
|
3 - 3 |
Al-Riyadh
|
|
2026-08-21 |
Al-Riyadh
|
0 - 4 |
Al Nasr Riyadh
|
|
2026-08-14 |
Al-Ettifaq
|
4 - 2 |
Al-Riyadh
|
|
2026-07-27 |
Al-Riyadh
|
2 - 2 |
Al-Gharafa
|
|
2026-05-21 |
Al-Riyadh
|
1 - 0 |
Al-Okhdood
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
42% |
Al-Qadsiah poslednji 12 mečevi
|
2026-10-26 |
Al-Qadsiah
|
1 - 1 |
Al-Sadd
|
|
2026-10-23 |
Al-Qadsiah
|
2 - 3 |
Al-Hilal
|
|
2026-10-20 |
Al-Taawon
|
0 - 1 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-16 |
Al-Qadsiah
|
2 - 1 |
Abha Club
|
|
2026-10-12 |
Pakhtakor
|
1 - 1 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-10-09 |
Al-Kholood
|
0 - 5 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-09-14 |
Al-Qadsiah
|
2 - 1 |
Al Wasl
|
|
2026-09-11 |
Al-Qadsiah
|
3 - 3 |
Al-Ettifaq
|
|
2026-09-08 |
Al-Qadsiah
|
3 - 2 |
Al Ahli SC
|
|
2026-09-03 |
Diriyah Club
|
0 - 2 |
Al-Qadsiah
|
|
2026-08-30 |
Al-Qadsiah
|
3 - 1 |
Al-Faysaly
|
|
2026-08-24 |
Neom SC
|
0 - 2 |
Al-Qadsiah
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
11 |
7 |
5 |
| 67% |
25% |
8% |
|
92% |
58% |
42% |
Tabela Saudi Professional League
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Al-Hilal |
10 |
9 |
0 |
1 |
30 |
9 |
+21 |
27 |
| 2 |
Al Nasr Riyadh |
10 |
8 |
1 |
1 |
23 |
8 |
+15 |
25 |
| 3 |
Al-Qadsiah |
11 |
8 |
1 |
2 |
26 |
12 |
+14 |
25 |
| 4 |
Al-Ittihad |
10 |
7 |
2 |
1 |
20 |
10 |
+10 |
23 |
| 5 |
Al Ahli SC |
10 |
7 |
0 |
3 |
27 |
13 |
+14 |
21 |
| 6 |
Neom SC |
11 |
6 |
1 |
4 |
16 |
9 |
+7 |
19 |
| 7 |
Al-Ettifaq |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
18 |
| 8 |
Diriyah Club |
11 |
4 |
3 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
15 |
| 9 |
Al-Kholood |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 10 |
Al-Khaleej |
11 |
2 |
6 |
3 |
10 |
17 |
-7 |
12 |
| 11 |
Al-Riyadh |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
19 |
-8 |
12 |
| 12 |
Al Shabab |
10 |
2 |
5 |
3 |
14 |
14 |
0 |
11 |
| 13 |
Al-Hazem |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
10 |
| 14 |
Al-Faysaly |
11 |
2 |
4 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
10 |
| 15 |
Al-Fayha |
11 |
1 |
5 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
8 |
| 16 |
Al-Fateh |
11 |
1 |
3 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
6 |
| 17 |
Al-Taawon |
11 |
0 |
4 |
7 |
5 |
19 |
-14 |
4 |
| 18 |
Abha Club |
10 |
0 |
2 |
8 |
6 |
18 |
-12 |
2 |
Hronologija mečeva u ligi
| Al-Riyadh |
|
| Al-Qadsiah |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
Al-Riyadh |
Al-Qadsiah |
| 1 |
Al-Hilal |
|
|
| 2 |
Al Nasr Riyadh |
0 - 4 |
|
| 3 |
Al-Qadsiah |
|
- |
| 4 |
Al-Ittihad |
|
|
| 5 |
Al Ahli SC |
|
|
| 6 |
Neom SC |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 7 |
Al-Ettifaq |
|
|
| 8 |
Diriyah Club |
|
0 - 2 |
| 9 |
Al-Kholood |
2 - 0 |
0 - 5 |
| 10 |
Al-Khaleej |
|
|
| 11 |
Al-Riyadh |
- |
|
| 12 |
Al Shabab |
|
1 - 3 |
| 13 |
Al-Hazem |
|
|
| 14 |
Al-Faysaly |
|
|
| 15 |
Al-Fayha |
|
|
| 16 |
Al-Fateh |
|
|
| 17 |
Al-Taawon |
2 - 1 |
0 - 1 |
| 18 |
Abha Club |
|
|
Statistika timova
| |
Al-Riyadh |
Al-Qadsiah |
| Pobeda |
3 |
8 |
| Nerešeno |
3 |
1 |
| Gubici |
4 |
2 |
| Dati golovi |
11 |
26 |
| Primljeni golovi |
19 |
12 |
| Prosek dati golovi |
1.10 |
2.36 |
| Prosek primljeni golovi |
1.90 |
1.09 |
| Meč dati golovi |
60% |
91% |
| Meč primljeni golovi |
70% |
64% |
| Oba Tima Pogađaju |
40% |
55% |
| Više 1.5 |
70% |
82% |
| Više 2.5 |
50% |
64% |
| Više 3.5 |
40% |
55% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
3 |
5 |
| Nerešeno |
0 |
0 |
| Gubici |
1 |
0 |
| Dati golovi |
5 |
13 |
| Primljeni golovi |
5 |
1 |
| Prosek dati golovi |
1.25 |
2.60 |
| Prosek primljeni golovi |
1.25 |
0.20 |
| Meč dati golovi |
75% |
100% |
| Meč primljeni golovi |
50% |
20% |
| Oba Tima Pogađaju |
25% |
20% |
| Više 1.5 |
75% |
80% |
| Više 2.5 |
50% |
40% |
| Više 3.5 |
25% |
40% |
Ukupna statistika za Saudi Professional League
| Meč (95) |
| Pobeda u domu |
39% |
| Nerešeno |
26% |
| Pobeda u gostima |
35% |
| Mečevi odigrani |
31% |
| Golovi (274) |
| Golovi po meču |
2.88 |
| Golovi u domu po meču |
1.43 |
| Golovi u gostima po meču |
1.45 |
| Domaći tim je postigao gol u |
68% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
73% |
| Oba Tima Pogađaju |
52% |
| Više 1.5 |
76% |
| Više 2.5 |
56% |
| Više 3.5 |
37% |
Al-Riyadh sledeći 6 mečevi
|
2026-11-05 |
Al-Fateh
|
- |
Al-Riyadh
|
|
2026-11-20 |
Al-Riyadh
|
- |
Al-Hazem
|
|
2026-11-26 |
Abha Club
|
- |
Al-Riyadh
|
|
2026-12-03 |
Al-Riyadh
|
- |
Al-Ittihad
|
|
2026-12-10 |
Al-Faysaly
|
- |
Al-Riyadh
|
|
2026-12-14 |
Al-Riyadh
|
- |
Al-Ettifaq
|
Al-Qadsiah sledeći 6 mečevi
|
2026-11-05 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al-Fayha
|
|
2026-11-20 |
Al Nasr Riyadh
|
- |
Al-Qadsiah
|
|
2026-11-26 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al-Fateh
|
|
2026-12-03 |
Al-Hazem
|
- |
Al-Qadsiah
|
|
2026-12-10 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al-Khaleej
|
|
2026-12-14 |
Al-Qadsiah
|
- |
Al Shabab
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
7.50 |
5.00 |
1.30 |
| Verovatnoća |
31% |
8% |
61% |
|
2 @ 1.30 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
3.25 |
1.08 |
| Verovatnoća |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.08 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.13 |
6.00 |
| Verovatnoća |
|
75% |
25% |
|
Više 1.5 @ 1.13 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.44 |
2.70 |
| Verovatnoća |
|
56% |
44% |
|
Više 2.5 @ 1.44 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.00 |
1.73 |
| Verovatnoća |
|
43% |
57% |
|
Manje 3.5 @ 1.73 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.67 |
2.10 |
| Verovatnoća |
|
48% |
52% |
|
Ne @ 2.10 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-10-29 16:01. Moguće su trenutne promene!