Premijer liga - Bahrein
nedelja, 28.12.2025
16:00
16:00

Al-Khalidiya

Budaiya Club
odloženo
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Askar |
| Gosti: | Budaiya |
| Udaljenost: | 24.2 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 16:00 (19:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.37 | 4.24 | 6.47 | 1 | 1.08 | 2.67 | |||
| 62% | 8% | 30% | 1.37 | 67% | 33% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.19 | 4.13 | 1.64 | 2.09 | 2.64 | 1.42 | ||||||
| 74% | 26% | 48% | 52% | 19% | 81% |
Poslednji 5 susret
| 2023-05-04 | Al-Khalidiya | 6 - 0 | Budaiya Club |
| 2022-12-21 | Al-Khalidiya | 5 - 1 | Budaiya Club |
| 2022-02-18 | Al-Khalidiya | 4 - 1 | Budaiya Club |
| 2021-09-25 | Budaiya Club | 1 - 1 | Al-Khalidiya |
| 2021-08-26 | Al-Khalidiya | 2 - 0 | Budaiya Club |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | |
| 80% | 20% | 0% | 100% | 60% | 60% |
Al-Khalidiya poslednji 12 mečevi
| 2025-12-24 | Arkadag | 1 - 0 | Al-Khalidiya |
| 2025-12-19 | Al-Hadd | 1 - 2 | Al-Khalidiya |
| 2025-11-09 | Al-Khalidiya | 2 - 1 | Sitra Club |
| 2025-11-05 | Al-Khalidiya | 0 - 0 | Andijan |
| 2025-11-01 | Al-Rifaa | 0 - 2 | Al-Khalidiya |
| 2025-10-29 | Al-Khalidiya | 1 - 2 | Al Ahli Doha |
| 2025-10-22 | Andijan | 0 - 0 | Al-Khalidiya |
| 2025-10-17 | Al-Khalidiya | 4 - 0 | Bahrain SC |
| 2025-10-05 | Al-Khalidiya | 1 - 3 | Malkia |
| 2025-10-01 | Al-Khalidiya | 2 - 0 | Arkadag |
| 2025-09-26 | Al-Khalidiya | 0 - 1 | Al-Shabbab |
| 2025-09-21 | Al-Ahli Manama | 0 - 1 | Al-Khalidiya |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Budaiya Club poslednji 12 mečevi
| 2025-12-19 | Budaiya Club | 0 - 1 | Al-Muharraq |
| 2025-11-08 | Budaiya Club | 1 - 1 | Al-Najma Manama |
| 2025-10-31 | Al-Hadd | 1 - 2 | Budaiya Club |
| 2025-10-18 | Budaiya Club | 1 - 1 | Sitra Club |
| 2025-10-04 | Al-Rifaa | 3 - 0 | Budaiya Club |
| 2025-09-27 | Budaiya Club | 4 - 1 | Bahrain SC |
| 2025-09-19 | Malkia | 2 - 1 | Budaiya Club |
| 2025-09-13 | Budaiya Club | 1 - 1 | Al-Shabbab |
| 2025-02-02 | Budaiya Club | 2 - 4 | Al-Muharraq |
| 2025-01-24 | Al-Ittihad | 2 - 3 | Budaiya Club |
| 2024-01-24 | Malkia | 5 - 0 | Budaiya Club |
| 2024-01-18 | Budaiya Club | 2 - 2 | Al-Rifaa |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Tabela Premijer liga
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rifaa | 9 | +10 | 18 |
| 2 | Al-Khalidiya | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Malkia | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Al-Muharraq | 7 | +12 | 17 |
| 5 | Al-Ahli Manama | 8 | +1 | 11 |
| 6 | Budaiya Club | 8 | -1 | 9 |
| 7 | Al-Hadd | 9 | -2 | 9 |
| 8 | A'Ali CSC | 9 | -2 | 9 |
| 9 | Al-Najma Manama | 8 | -4 | 9 |
| 10 | Sitra Club | 7 | -1 | 7 |
| 11 | Bahrain SC | 9 | -14 | 6 |
| 12 | Al-Shabbab | 9 | -12 | 5 |
Hronologija mečeva u ligi
| Al-Khalidiya | |
| Budaiya Club | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Al-Khalidiya | Budaiya Club |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rifaa | 3 - 0 | |
| 2 | Al-Khalidiya | - | |
| 3 | Malkia | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 4 | Al-Muharraq | ||
| 5 | Al-Ahli Manama | ||
| 6 | Budaiya Club | - | |
| 7 | Al-Hadd | 1 - 2 | |
| 8 | A'Ali CSC | 1 - 0 | |
| 9 | Al-Najma Manama | ||
| 10 | Sitra Club | 2 - 1 | |
| 11 | Bahrain SC | 4 - 0 | |
| 12 | Al-Shabbab | 0 - 1 |
Pozicija u ligi
| Al-Khalidiya | Budaiya Club | |
| Pozicija | 2 | 6 |
| Bodovi | 18 | 9 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 2 | 10 |
| Bodovi | 9 | 3 |
Forma u ligi
| Al-Khalidiya | Budaiya Club | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
0 2 |
2
3 3 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
3
0 2 |
1
0 2 |
Golovi u ligi
| Al-Khalidiya | Budaiya Club | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
13
6 |
10
11 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
8
5 |
3
6 |
Ukupna statistika za Premijer liga
| Meč (50) | |
| Pobeda u domu | 40% |
| Nerešeno | 28% |
| Pobeda u gostima | 32% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (118) | |
| Golovi po meču | 2.36 |
| Golovi u domu po meču | 1.36 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 70% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 62% |
| Oba Tima Pogađaju | 42% |
| Više 1.5 | 72% |
| Više 2.5 | 44% |
| Više 3.5 | 20% |
Al-Khalidiya sledeći 6 mečevi
| 2025-12-29 | Al-Khalidiya | - | Budaiya Club |
| 2026-01-02 | Al-Muharraq | - | Al-Khalidiya |
| 2026-01-09 | Al-Khalidiya | - | Al-Najma Manama |
| 2026-01-14 | A'Ali CSC | - | Al-Khalidiya |
| 2026-01-26 | Al-Khalidiya | - | Al-Ahli Manama |
| 2026-02-03 | Al-Khalidiya | - | Al-Hala |
Budaiya Club sledeći 6 mečevi
| 2025-12-29 | Al-Khalidiya | - | Budaiya Club |
| 2026-01-02 | Budaiya Club | - | A'Ali CSC |
| 2026-01-08 | Al-Ahli Manama | - | Budaiya Club |
| 2026-01-13 | Al-Shabbab | - | Budaiya Club |
| 2026-01-26 | Budaiya Club | - | Malkia |
| 2026-02-05 | Budaiya Club | - | Al-Ahli Manama |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.37 | 4.24 | 6.47 |
| Verovatnoća | 62% | 8% | 30% |
| 1 @ 1.37 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.08 | 2.67 |
| Verovatnoća | 67% | 33% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.19 | 4.13 | |
| Verovatnoća | 74% | 26% | |
| Više 1.5 @ 1.19 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.64 | 2.09 | |
| Verovatnoća | 48% | 52% | |
| Manje 2.5 @ 2.09 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.64 | 1.42 | |
| Verovatnoća | 19% | 81% | |
| Manje 3.5 @ 1.42 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.83 | 1.80 | |
| Verovatnoća | 51% | 49% | |
| Da @ 1.83 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2025-12-28 12:02. Moguće su trenutne promene!