Prva divizija - Island
subota, 26.08.2023
14:00
14:00

Afturelding

Leiknir
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Mosfellsbaer |
| Gosti: | Reykjavik |
| Udaljenost: | 9.3 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 14:00 (13:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.47 | 4.40 | 4.80 | 1 | 1.16 | 2.50 | |||
| 58% | 10% | 32% | 1.47 | 64% | 36% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.08 | 6.54 | 1.35 | 2.95 | 1.85 | 1.82 | ||||||
| 83% | 17% | 75% | 25% | 57% | 43% |
Poslednji 7 susret
| 2023-06-23 | Leiknir | 2 - 2 | Afturelding |
| 2022-03-09 | Afturelding | 0 - 5 | Leiknir |
| 2020-09-26 | Leiknir | 3 - 0 | Afturelding |
| 2020-07-27 | Afturelding | 2 - 3 | Leiknir |
| 2020-02-28 | Leiknir | 2 - 1 | Afturelding |
| 2019-07-16 | Leiknir | 3 - 2 | Afturelding |
| 2019-05-10 | Afturelding | 2 - 1 | Leiknir |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 5 | 7 | 7 | 4 | |
| 14% | 14% | 71% | 100% | 100% | 57% |
Afturelding poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | Njardvik | 1 - 2 | Afturelding |
| 2023-08-16 | Vestri | 2 - 2 | Afturelding |
| 2023-08-10 | Afturelding | 1 - 2 | Grindavik |
| 2023-08-02 | Afturelding | 1 - 1 | Grotta Seltjarnarnes |
| 2023-07-28 | Afturelding | 2 - 5 | IA Akranes |
| 2023-07-21 | Afturelding | 9 - 0 | Selfoss |
| 2023-07-16 | Thor Akureyri | 1 - 3 | Afturelding |
| 2023-07-12 | Afturelding | 1 - 0 | Throttur R. |
| 2023-07-07 | Aegir | 1 - 4 | Afturelding |
| 2023-06-29 | Afturelding | 4 - 3 | Fjolnir |
| 2023-06-23 | Leiknir | 2 - 2 | Afturelding |
| 2023-06-16 | Afturelding | 7 - 2 | Njardvik |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 10 | 8 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 83% | 67% |
Leiknir poslednji 12 mečevi
| 2023-08-20 | Leiknir | 1 - 2 | Vestri |
| 2023-08-16 | Grindavik | 1 - 0 | Leiknir |
| 2023-08-11 | Leiknir | 2 - 1 | Grotta Seltjarnarnes |
| 2023-08-02 | IA Akranes | 1 - 5 | Leiknir |
| 2023-07-29 | Leiknir | 1 - 0 | Thor Akureyri |
| 2023-07-20 | Leiknir | 3 - 2 | Throttur R. |
| 2023-07-16 | Selfoss | 2 - 4 | Leiknir |
| 2023-07-12 | Leiknir | 3 - 2 | Aegir |
| 2023-07-06 | Fjolnir | 4 - 1 | Leiknir |
| 2023-07-02 | Leiknir | 3 - 0 | Njardvik |
| 2023-06-28 | Vestri | 1 - 0 | Leiknir |
| 2023-06-23 | Leiknir | 2 - 2 | Afturelding |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 9 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 75% | 50% |
Tabela Prva divizija
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Afturelding | 18 | +27 | 40 |
| 2 | IA Akranes | 19 | +17 | 40 |
| 3 | Fjolnir | 18 | +18 | 33 |
| 4 | Vestri | 18 | +2 | 27 |
| 5 | Leiknir | 18 | +2 | 26 |
| 6 | Grindavik | 19 | -4 | 25 |
| 7 | Thor Akureyri | 19 | -13 | 24 |
| 8 | Grotta Seltjarnarnes | 19 | 0 | 23 |
| 9 | Njardvik | 19 | -3 | 23 |
| 10 | Throttur R. | 19 | -6 | 20 |
| 11 | Selfoss | 19 | -11 | 20 |
| 12 | Aegir | 19 | -29 | 9 |
Hronologija mečeva u ligi
| Afturelding | |
| Leiknir | |
| Domaći | |
| Gosti |
Meč domaći/gosti
| P | Klub | Afturelding | Leiknir |
|---|---|---|---|
| 1 | Afturelding | - | |
| 2 | IA Akranes | 2 - 5 | 1 - 5 |
| 3 | Fjolnir | 4 - 3 | 4 - 1 |
| 4 | Vestri | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Leiknir | - | |
| 6 | Grindavik | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Thor Akureyri | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 8 | Grotta Seltjarnarnes | 1 - 1 | 5 - 1 |
| 9 | Njardvik | 7 - 2 | |
| 10 | Throttur R. | 1 - 0 | 1 - 3 |
| 11 | Selfoss | 9 - 0 | 2 - 4 |
| 12 | Aegir |
Pozicija u ligi
| Afturelding | Leiknir | |
| Pozicija | 1 | 5 |
| Bodovi | 40 | 26 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 1 | 8 |
| Bodovi | 19 | 9 |
Forma u ligi
| Afturelding | Leiknir | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
12
4 2 |
8
2 8 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
6
1 2 |
3
0 5 |
Golovi u ligi
| Afturelding | Leiknir | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
52
25 |
35
33 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
29
14 |
14
16 |
Ukupna statistika za Prva divizija
| Meč (112) | |
| Pobeda u domu | 44% |
| Nerešeno | 23% |
| Pobeda u gostima | 33% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (404) | |
| Golovi po meču | 3.61 |
| Golovi u domu po meču | 2.01 |
| Golovi u gostima po meču | 1.60 |
| Domaći tim je postigao gol u | 90% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 79% |
| Oba Tima Pogađaju | 71% |
| Više 1.5 | 85% |
| Više 2.5 | 70% |
| Više 3.5 | 50% |
Afturelding sledeći 6 mečevi
| 2023-08-31 | Fjolnir | - | Afturelding |
| 2023-09-09 | Afturelding | - | Aegir |
| 2023-09-16 | Throttur R. | - | Afturelding |
| 2023-09-20 | Leiknir | - | Afturelding |
| 2023-09-24 | Afturelding | - | Leiknir |
| 2023-09-30 | Vestri | - | Afturelding |
Leiknir sledeći 6 mečevi
| 2023-09-02 | Njardvik | - | Leiknir |
| 2023-09-09 | Leiknir | - | Fjolnir |
| 2023-09-16 | Aegir | - | Leiknir |
| 2023-09-20 | Leiknir | - | Afturelding |
| 2023-09-24 | Afturelding | - | Leiknir |
| 2024-01-06 | Fjolnir | - | Leiknir |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.47 | 4.40 | 4.80 |
| Verovatnoća | 58% | 10% | 32% |
| 1 @ 1.47 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.16 | 2.50 |
| Verovatnoća | 64% | 36% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.08 | 6.54 | |
| Verovatnoća | 83% | 17% | |
| Više 1.5 @ 1.08 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.35 | 2.95 | |
| Verovatnoća | 75% | 25% | |
| Više 2.5 @ 1.35 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.85 | 1.82 | |
| Verovatnoća | 57% | 43% | |
| Više 3.5 @ 1.85 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.46 | 2.50 | |
| Verovatnoća | 73% | 27% | |
| Da @ 1.46 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2023-08-26 12:02. Moguće su trenutne promene!