Division 1 - Jug - Švedska
nedelja, 01.11.2026
15:00
6 - 3
(1 - 1, 5 - 2)
| Informacija |
| Grad |
| Domaći: |
Malme |
| Gosti: |
Trollhattan |
| Udaljenost: |
300.9 km |
| Početni čas |
| Sat: |
15:00 (16:00 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.60 |
2.90 |
1X |
|
|
|
1.36 |
1.71 |
| 43% |
24% |
33% |
1.36 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.03 |
|
|
|
1.41 |
2.65 |
|
|
|
2.00 |
1.68 |
| 83% |
17% |
|
|
|
62% |
38% |
|
|
|
42% |
58% |
Poslednji 7 susret
|
2026-05-14 |
Trollhattan
|
0 - 2 |
AFC Malmo
|
|
2025-09-28 |
Trollhattan
|
2 - 1 |
AFC Malmo
|
|
2025-06-15 |
AFC Malmo
|
3 - 3 |
Trollhattan
|
|
2024-08-17 |
Trollhattan
|
3 - 2 |
AFC Malmo
|
|
2024-05-19 |
AFC Malmo
|
0 - 1 |
Trollhattan
|
|
2023-10-07 |
AFC Malmo
|
2 - 2 |
Trollhattan
|
|
2023-05-21 |
Trollhattan
|
3 - 1 |
AFC Malmo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
4 |
|
6 |
5 |
4 |
| 14% |
29% |
57% |
|
86% |
71% |
57% |
AFC Malmo poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
AFC Malmo
|
2 - 3 |
Angelholms
|
|
2026-10-17 |
Jonkopings
|
2 - 1 |
AFC Malmo
|
|
2026-10-10 |
AFC Malmo
|
4 - 2 |
Skövde
|
|
2026-10-02 |
Kristianstad FC
|
0 - 1 |
AFC Malmo
|
|
2026-09-27 |
Eskilsminne
|
1 - 2 |
AFC Malmo
|
|
2026-09-19 |
AFC Malmo
|
3 - 1 |
Utsiktens
|
|
2026-09-16 |
Hassleholms IF
|
2 - 0 |
AFC Malmo
|
|
2026-09-12 |
Tvaakers
|
0 - 0 |
AFC Malmo
|
|
2026-09-05 |
AFC Malmo
|
2 - 2 |
Atvidabergs
|
|
2026-08-30 |
Laholms
|
2 - 2 |
AFC Malmo
|
|
2026-08-22 |
AFC Malmo
|
2 - 5 |
Lunds
|
|
2026-08-15 |
Olympic Malmo
|
2 - 2 |
AFC Malmo
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
9 |
7 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
75% |
58% |
Trollhattan poslednji 12 mečevi
|
2026-10-24 |
Trollhattan
|
2 - 4 |
Jonkopings
|
|
2026-10-18 |
Kristianstad FC
|
3 - 1 |
Trollhattan
|
|
2026-10-10 |
Lunds
|
4 - 3 |
Trollhattan
|
|
2026-10-06 |
Trollhattan
|
1 - 0 |
Mjallby
|
|
2026-10-03 |
Atvidabergs
|
1 - 1 |
Trollhattan
|
|
2026-09-26 |
Trollhattan
|
4 - 2 |
Tvaakers
|
|
2026-09-20 |
Hassleholms IF
|
0 - 1 |
Trollhattan
|
|
2026-09-17 |
Skövde
|
1 - 3 |
Trollhattan
|
|
2026-09-11 |
Trollhattan
|
5 - 0 |
Utsiktens
|
|
2026-09-05 |
Trollhattan
|
4 - 2 |
Eskilsminne
|
|
2026-08-29 |
Rosengard 1917
|
3 - 2 |
Trollhattan
|
|
2026-08-22 |
Trollhattan
|
2 - 1 |
Trelleborgs
|
| Pb |
Nr |
Iz |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
10 |
9 |
8 |
| 58% |
8% |
33% |
|
83% |
75% |
67% |
Tabela Division 1 - Jug
| P |
Klub |
Od |
Pb |
Nr |
Iz |
DG |
PG |
GR |
Bod |
| 1 |
Trelleborgs |
28 |
19 |
6 |
3 |
64 |
31 |
+33 |
63 |
| 2 |
Hassleholms IF |
29 |
16 |
5 |
8 |
51 |
33 |
+18 |
53 |
| 3 |
Lunds |
29 |
14 |
8 |
7 |
57 |
37 |
+20 |
50 |
| 4 |
Atvidabergs |
28 |
13 |
8 |
7 |
52 |
41 |
+11 |
47 |
| 5 |
AFC Malmo |
28 |
12 |
8 |
8 |
52 |
42 |
+10 |
44 |
| 6 |
Rosengard 1917 |
29 |
10 |
10 |
9 |
46 |
44 |
+2 |
40 |
| 7 |
Jonkopings |
29 |
11 |
6 |
12 |
35 |
31 |
+4 |
39 |
| 8 |
Trollhattan |
28 |
10 |
8 |
10 |
48 |
48 |
0 |
38 |
| 9 |
Tvaakers |
29 |
10 |
8 |
11 |
39 |
43 |
-4 |
38 |
| 10 |
Skövde |
29 |
9 |
11 |
9 |
39 |
47 |
-8 |
38 |
| 11 |
Olympic Malmo |
29 |
11 |
4 |
14 |
54 |
57 |
-3 |
37 |
| 12 |
Kristianstad FC |
29 |
10 |
6 |
13 |
37 |
41 |
-4 |
36 |
| 13 |
Eskilsminne |
29 |
9 |
6 |
14 |
45 |
60 |
-15 |
33 |
| 14 |
Laholms |
28 |
9 |
5 |
14 |
39 |
45 |
-6 |
32 |
| 15 |
Angelholms |
29 |
7 |
9 |
13 |
37 |
50 |
-13 |
30 |
| 16 |
Utsiktens |
28 |
2 |
6 |
20 |
25 |
70 |
-45 |
12 |
Hronologija mečeva u ligi
| AFC Malmo |
|
| Trollhattan |
|
| Domaći |
|
| Gosti |
|
Meč domaći/gosti
| P |
Klub |
AFC Malmo |
Trollhattan |
| 1 |
Trelleborgs |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Hassleholms IF |
3 - 2 |
0 - 1 |
| 3 |
Lunds |
2 - 5 |
4 - 3 |
| 4 |
Atvidabergs |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 5 |
AFC Malmo |
- |
|
| 6 |
Rosengard 1917 |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 7 |
Jonkopings |
1 - 0 |
4 - 1 |
| 8 |
Trollhattan |
|
- |
| 9 |
Tvaakers |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Skövde |
4 - 2 |
1 - 3 |
| 11 |
Olympic Malmo |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Kristianstad FC |
2 - 2 |
3 - 1 |
| 13 |
Eskilsminne |
2 - 1 |
2 - 0 |
| 14 |
Laholms |
4 - 2 |
0 - 1 |
| 15 |
Angelholms |
2 - 3 |
0 - 1 |
| 16 |
Utsiktens |
3 - 1 |
1 - 2 |
Statistika timova
| |
AFC Malmo |
Trollhattan |
| Pobeda |
12 |
10 |
| Nerešeno |
8 |
8 |
| Gubici |
8 |
10 |
| Dati golovi |
52 |
48 |
| Primljeni golovi |
42 |
48 |
| Prosek dati golovi |
1.86 |
1.71 |
| Prosek primljeni golovi |
1.50 |
1.71 |
| Meč dati golovi |
86% |
86% |
| Meč primljeni golovi |
79% |
86% |
| Oba Tima Pogađaju |
68% |
71% |
| Više 1.5 |
86% |
86% |
| Više 2.5 |
71% |
54% |
| Više 3.5 |
46% |
43% |
| |
Domaći |
Gosti |
| Pobeda |
6 |
6 |
| Nerešeno |
3 |
3 |
| Gubici |
5 |
5 |
| Dati golovi |
28 |
21 |
| Primljeni golovi |
26 |
23 |
| Prosek dati golovi |
2.00 |
1.50 |
| Prosek primljeni golovi |
1.86 |
1.64 |
| Meč dati golovi |
93% |
93% |
| Meč primljeni golovi |
93% |
79% |
| Oba Tima Pogađaju |
86% |
71% |
| Više 1.5 |
86% |
79% |
| Više 2.5 |
79% |
57% |
| Više 3.5 |
57% |
43% |
Ukupna statistika za Division 1 - Jug
| Meč (229) |
| Pobeda u domu |
42% |
| Nerešeno |
25% |
| Pobeda u gostima |
33% |
| Mečevi odigrani |
95% |
| Golovi (720) |
| Golovi po meču |
3.14 |
| Golovi u domu po meču |
1.70 |
| Golovi u gostima po meču |
1.45 |
| Domaći tim je postigao gol u |
79% |
| Gostujući tim je postigao gol u |
77% |
| Oba Tima Pogađaju |
62% |
| Više 1.5 |
80% |
| Više 2.5 |
61% |
| Više 3.5 |
39% |
AFC Malmo sledeći 1 mečevi
|
2026-11-07 |
Rosengard 1917
|
- |
AFC Malmo
|
Trollhattan sledeći 1 mečevi
|
2026-11-07 |
Trollhattan
|
- |
Olympic Malmo
|
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Koeficijenti |
2.00 |
3.60 |
2.90 |
| Verovatnoća |
43% |
24% |
33% |
|
1X @ 1.36 |
| Dupla šansa |
1X |
X2 |
| Koeficijenti |
1.36 |
1.71 |
| Verovatnoća |
56% |
44% |
|
1X @ 1.36 |
| Više/Manje 1.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.11 |
6.03 |
| Verovatnoća |
|
83% |
17% |
|
Više 1.5 @ 1.11 |
| Više/Manje 2.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
1.41 |
2.65 |
| Verovatnoća |
|
62% |
38% |
|
Više 2.5 @ 1.41 |
| Više/Manje 3.5 |
Vš |
Mn |
| Koeficijenti |
|
2.00 |
1.68 |
| Verovatnoća |
|
42% |
58% |
|
Manje 3.5 @ 1.68 |
| Oba Tima Pogađaju |
Da |
Ne |
| Koeficijenti |
|
1.40 |
2.70 |
| Verovatnoća |
|
67% |
33% |
|
Da @ 1.40 |
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-11-01 12:04. Moguće su trenutne promene!