Primera División - Venecuela
četvrtak, 06.08.2026
23:30
23:30

Puerto Cabello

Caracas
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informacija | |
|---|---|
| Grad | |
| Domaći: | Puerto Cabello |
| Gosti: | Caracas |
| Udaljenost: | 124.4 km |
| Početni čas | |
| Sat: | 23:30 (18:30 lokalno vreme) |
Koeficijenti
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.70 | 3.25 | 4.40 | 1 | 1.18 | 2.00 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.70 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.10 | 1.65 | 3.70 | 1.23 | ||||||
| 93% | 7% | 86% | 14% | 36% | 64% |
Poslednji 12 susret
| 2026-02-07 | Caracas | 1 - 1 | Puerto Cabello |
| 2025-08-25 | Puerto Cabello | 0 - 0 | Caracas |
| 2025-03-15 | Caracas | 0 - 0 | Puerto Cabello |
| 2024-09-04 | Caracas | 0 - 0 | Puerto Cabello |
| 2024-03-17 | Puerto Cabello | 2 - 0 | Caracas |
| 2024-01-26 | Puerto Cabello | 1 - 1 | Caracas |
| 2023-11-08 | Caracas | 1 - 0 | Puerto Cabello |
| 2023-10-25 | Puerto Cabello | 0 - 0 | Caracas |
| 2023-07-09 | Caracas | 2 - 1 | Puerto Cabello |
| 2023-05-08 | Puerto Cabello | 2 - 1 | Caracas |
| 2023-03-08 | Caracas | 0 - 1 | Puerto Cabello |
| 2022-08-21 | Caracas | 3 - 1 | Puerto Cabello |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Puerto Cabello poslednji 12 mečevi
| 2026-08-02 | Metropolitanos | 2 - 1 | Puerto Cabello |
| 2026-06-07 | Carabobo | 2 - 1 | Puerto Cabello |
| 2026-05-31 | La Guaira | 0 - 2 | Puerto Cabello |
| 2026-05-27 | Atletico-MG | 1 - 0 | Puerto Cabello |
| 2026-05-23 | Puerto Cabello | 2 - 1 | U. Central |
| 2026-05-21 | Puerto Cabello | 1 - 1 | Juventud de LP |
| 2026-05-17 | Portuguesa | 1 - 0 | Puerto Cabello |
| 2026-05-14 | Puerto Cabello | 2 - 1 | Portuguesa |
| 2026-05-10 | U. Central | 3 - 1 | Puerto Cabello |
| 2026-05-06 | Puerto Cabello | 3 - 0 | Cienciano |
| 2026-05-03 | Puerto Cabello | 1 - 1 | La Guaira |
| 2026-04-29 | Juventud de LP | 4 - 0 | Puerto Cabello |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 10 | 7 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 58% | 17% |
Caracas poslednji 12 mečevi
| 2026-08-03 | Caracas | 2 - 2 | Estudiantes M. |
| 2026-07-31 | Caracas | 0 - 3 | Santa Fe |
| 2026-07-24 | Santa Fe | 2 - 0 | Caracas |
| 2026-06-24 | Caracas | 1 - 1 | Aragua |
| 2026-05-27 | Caracas | 1 - 3 | Botafogo RJ |
| 2026-05-22 | Racing Club | 2 - 2 | Caracas |
| 2026-05-05 | Ind. Petrolero | 2 - 3 | Caracas |
| 2026-04-29 | Caracas | 1 - 1 | Racing Club |
| 2026-04-25 | Caracas | 2 - 1 | Rayo Zuliano |
| 2026-04-20 | Zamora | 1 - 1 | Caracas |
| 2026-04-15 | Caracas | 1 - 0 | Ind. Petrolero |
| 2026-04-13 | Caracas | 1 - 3 | Anzoategui FC |
| Pb | Nr | Iz | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 11 | 7 | 5 | |
| 25% | 42% | 33% | 92% | 58% | 42% |
Tabela Primera División
| P | Klub | Od | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dep. Tachira | 2 | +4 | 6 |
| 2 | La Guaira | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Zamora | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Carabobo | 2 | +1 | 3 |
| 2 | Metropolitanos | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Trujillanos | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Portuguesa | 2 | 0 | 3 |
| 8 | U. Central | 2 | -1 | 3 |
| 9 | Estudiantes M. | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Caracas | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Puerto Cabello | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Rayo Zuliano | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Monagas | 2 | -2 | 0 |
| 14 | Anzoategui FC | 1 | -3 | 0 |
Hronologija mečeva u ligi
| Puerto Cabello | |
| Caracas | |
| Domaći | |
| Gosti |
Pozicija u ligi
| Puerto Cabello | Caracas | |
| Pozicija | 11 | 9 |
| Bodovi | 0 | 1 |
| Domaći | Gosti | |
| Pozicija | 14 | 14 |
| Bodovi | 0 | 0 |
Forma u ligi
| Puerto Cabello | Caracas | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Domaći | Gosti | |
|
Pobeda Nerešeno Gubici |
0
0 0 |
0
0 0 |
Golovi u ligi
| Puerto Cabello | Caracas | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
1
2 |
2
2 |
| Domaći | Gosti | |
|
Dati golovi Primljeni golovi |
0
0 |
0
0 |
Ukupna statistika za Primera División
| Meč (10) | |
| Pobeda u domu | 70% |
| Nerešeno | 10% |
| Pobeda u gostima | 20% |
| Mečevi odigrani | 100% |
| Golovi (25) | |
| Golovi po meču | 2.50 |
| Golovi u domu po meču | 1.50 |
| Golovi u gostima po meču | 1.00 |
| Domaći tim je postigao gol u | 90% |
| Gostujući tim je postigao gol u | 60% |
| Oba Tima Pogađaju | 50% |
| Više 1.5 | 80% |
| Više 2.5 | 60% |
| Više 3.5 | 10% |
Puerto Cabello sledeći 6 mečevi
| 2026-08-09 | Zamora | - | Puerto Cabello |
| 2026-08-16 | Puerto Cabello | - | Rayo Zuliano |
| 2026-08-22 | Estudiantes M. | - | Puerto Cabello |
| 2026-09-01 | Puerto Cabello | - | Anzoategui FC |
| 2026-09-04 | Puerto Cabello | - | La Guaira |
| 2026-09-08 | U. Central | - | Puerto Cabello |
Caracas sledeći 6 mečevi
| 2026-08-10 | Caracas | - | La Guaira |
| 2026-08-15 | U. Central | - | Caracas |
| 2026-08-18 | Yaracuyanos | - | Caracas |
| 2026-08-22 | Caracas | - | Carabobo |
| 2026-08-30 | Dep. Tachira | - | Caracas |
| 2026-09-03 | Caracas | - | Portuguesa |
Koeficijenti i verovatnoća
| Standardno 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.70 | 3.25 | 4.40 |
| Verovatnoća | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.70 | |||
| Dupla šansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.18 | 2.00 |
| Verovatnoća | 70% | 30% |
| 1X @ 1.18 | ||
| Više/Manje 1.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.34 | 2.95 | |
| Verovatnoća | 93% | 7% | |
| Više 1.5 @ 1.34 | |||
| Više/Manje 2.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 2.10 | 1.65 | |
| Verovatnoća | 86% | 14% | |
| Više 2.5 @ 2.10 | |||
| Više/Manje 3.5 | Vš | Mn | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 3.70 | 1.23 | |
| Verovatnoća | 36% | 64% | |
| Manje 3.5 @ 1.23 | |||
| Oba Tima Pogađaju | Da | Ne | |
|---|---|---|---|
| Koeficijenti | 1.98 | 1.72 | |
| Verovatnoća | 86% | 14% | |
| Da @ 1.98 | |||
*** Kvote su prosečne vrednosti izračunate između nekoliko različitih kladionica i važe za vreme poslednjeg ažuriranja - 2026-08-06 20:06. Moguće su trenutne promene!